şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bilkent'in iki kampusu arasindaki, bilkent center'a yakin olan 4 ya da 5 yildizli otel. sofra london, sunday brunch gibi harikulade hedeleriyle taninir.
 • devasa sakarya salonuyla milli maç, dini maç ve bilimum hadisede bir çok insanın geniş alan, büyük perde ve akustik eşliğinde maç heyecanı için tercih ettiği otel.
 • bilkent turizm öğrencilerinin 2. sınıfta aldıkları co-op management dersi dolayısıyla bir dönemde gidip 40 saat çalışmak zorunda oldukları oteldir. kat hizmetleri, mutfak, önbüro gibi mekanlarda hayvanlar gibi çalıştırılıp ne bir para alırsınız, ne de ders kredisiz olduğu için notlarınız etkilenir. şerefsizlikir.

  bunun haricinde çalışanlardan elde edilen bilgiye göre yakın bir zamanda her yeri renovasyon geçirecektir ki halen girişi ve bazı odalarında tadilat çalışmaları yapılmaktadır.
 • kalınması tavsiye olunan otel.

  hele bilkent icinde calisacaksaniz, ne ulasim sorunuz olur ne de diğer sehirsel stresler...odalarının büyüklüğü yeterli olup, oda servisi yerindedir. asagida spor salonu dedikleri bodrumu daha bir fonksiyonel hale getirseler cok guzel olacak...
 • bilkent üniversitesi mezuniyet balolarına ev sahipliği yapan oteldir.
 • otel, konumu gereği şehrin biraz dışında olduğu için havalimanından* ulaşım zor olabiliyor. kiralanmış arabası ya da karşılayanı olmayan, ayrıca taksilere veya otel servisine üç haneli rakamlar bayılmak istemeyen kişiler, önce 442 no'lu otobüse binip eskişehir karayolu'ndaki durakta indikten sonra, üst geçitten yolun karşı istikametine geçip 111 no'lu otobüse binerek ulaşım sorununu çözebilirler. toplam yolculuk bu şekilde biraz zaman alsa da (yaklaşık 1,5 saat), kesinlikle çok daha ucuza seyahat etmiş oluyorsunuz.*
 • normalde şehir merkezine esenboğa hava havalimanından daha yakındır. fakat havalimanı şehrin kuzey çıkışında, bilkent ise şehrin güney batı ucunda yer aldığından aralarında mesafe çoktur.

  mamafih şehrin kuzeyi toplu konut projelerinin odak noktası halinde, on yıl öncesinin varoşları olduğundan ankara dışından gelenler, havalimanından çıkınca, doğru dürüst bir yerde bir kase çorba içebilmek için bile en azından bakanlıklara kadar gelmelidir ki, hava limanından 60 ila 70 km kadardır. sonrasında bakanlıklar ile bilkent arası yaklaşık 8 km kadardır ve hemen hemen on dakika sürer.
 • kahvaltısının ve kahvaltının sunulduğu akdeniz salonunun atmosferinin bayağı sağlam olduğu, konumu dolayısıyla hem sabah hem akşam trafiğe takılmadan ulaşabileceğiniz an itibariyle geceliği 75 avro olan oteldir. bir de sabah kahvaltasında mevsim farklı olmadan yaz kış mükemmel denebilecek bir cherry domates sunuyorlar ki, değinmeden geçemeyeceğim.
 • odada tarihi geçmiş nescafe, gıcırdayan yatak bulmamla beni düşündüren 5 yıldızlı otel.
 • huzur evi gibi otel mirim. yayvan bes-alti katli binasi, kaliteli restorani, kukurt kokulu spasi, hamami 60+ icin bulunmaz nimet.