• şu zor günlerde öğrencilerini daha çok zor duruma sokmaktan başka bir şey yapmayan okulum. gece saat 10:00'a kadar uzanan ve hafta sonu bile yapılan derslerle öğrencilerin psikolojisini üst seviyede zorlamaktadır. bu durumlar da yetmiyormuş gibi zaten zorlayıcı olan sınav sürecini ayna koymak gibi stres seviyesini arttırıcı sözde kopya çekmeyi önleyecek yöntemlerle öğrencileri daha çok germektedir. 31 aralık ve 1 ocağa da ders koymaları benim için bardağın taşmak üzere olduğunu göstermektedir.
  • 2500 öğrenci aynı anda mail attığında zaten normalde kağnı gibi çalışan mail sisteminin çökmeyeceğine inanan alayı stanford phd li mühendis olan bir idare tarafından yönetilen eğitim kurumumsu.
  • google'da pandemic, exam, mirror anahtar kelimeleri aratilinca sadece trtworld'ün bilkent ile ilgili su ingilizce haberinin cikmasina sebep olan, innovasyon ve global rakiplerinden pozitif ayrisma gibi konseptleri cok yanlis olan üniversite.
  • 8 sene önce mezun olup kurtulduğum üniversitedir. kendi isteğimle orada okumadım, severek okumadım, severek de anmıyorum.
  • prof. ihsan doğramacı tarafından kurulmuştur. başkent ankara'da yer alır ve türkiye'nin ilk vakıf üniversitesidir.
  • türkiye'nin en büyük kütüphanesine sahip olan vakıf üniversitesidir. çok özel eserlerinde bulunduğu kütüphane dolaş dolaş bitmez. ihsan doğramacı tarafından kurulmuştur. ayrıca ingilizce öğretme konusunda çok başarılı bulduğum üniversitedir.
  • güvenlik görevlisi fetişi olan üniversitedir. nizamiyesinde en az 10 güvenlik bulunur yan yana dizilip taciz edici bakışlarını sizden ayırmazlar, her binasının her katında bir güvenlik görevlisi vardır, her yerinde güvenlik görevlisi vardır, kampüsün her noktasında güvenlik görevlisi vardır. her durakta güvenlik görevlisi vardır. bitki örtüsü güvenlik görevlisidir bu üniversitenin.
  • kardeşim ders çıkışı arkadaşlarınla hocanın koluna girip takılabileceğin bir barı yok, üniversiteymiş, götüm.
  • bu üniversitede okuyup bu üniversiteyi kötülemeyen adam samimi değildir. uzak durunuz.
  • hazırlık senemdeyim,okulun zorluğundan öte size disiplin katıyor.
hesabın var mı? giriş yap