şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle 5 kişinin açık arttırmaya katılmasını ve fiyatının 100 ytl nin üstüne çıkmasını sağlamış tangadır. tebrik ediyorum teklif verenleri. hatta yeni bir fikir olarak tanganın boklu olarak verilmesi fikrini sunuyorum. zira bu bok kafalılar için daha cazip olacak ve fiyatını en az ikiye katlayacaktır.

  edit : başlık başa kalmış
 • kadının kendini pazarlamasının değişik bir versiyonudur bu tanga satışı. bahsi geçen tanganın sahibinin üniversiteli bir genç kız olması üzücü, düşündürücüdür. son olarak çirkin bir tangadır.
 • japonların -eğer haberleri olsa- büyük ilgi gösterecekleri açık arttırmadır. malumunuz japonyada kullanılmış bayan iç çamaşırı veren otomatlar mevcuttur
 • bu kadar manyakça fikre sahip birisinin bilkent'in hangi sitesinde oturduğunu merak etmekle birlikte, çok sapıkça bir olay olduğunu düşünmekteyim. paketi açılmamış yeni tangalar satılsa tamam, ama "çok seksi bir hatun giymiştir, alın koklayın" şeklinde açık arttırmaya koymak pek normal değil. zaten "seksi ve popüler" olduğundan da şüpheliyim. "erkek giyim - boxer" altında olması ayrı bir kafa karıştırıcı durumdur.
 • hemen al seçeneği bulunmayan satış eylemidir.. oysa ki "hemen al'da telefon numarası verilir" deseydi istediği fiyata okuturdu..
  ps: dikkatimi çekti açık artırma 31-69 diye devam etmiş...sahalarda görmek istediğimiz güzellikler bunlar..
 • serbest girişim ruhumu derinleştirmiş olaydır.

  "makine mühendisinden harbi harbi kullanılmış beyaz paçalı don (zürriyet donu);
  okulda hiçbir popülaritem olmadı, hani donun fiyatına etkisi olacaksa kızlarla iletişimim fena sayılmazdı, hele bir tanesi vardı ki hiç unutmam, süttü süt.
  herneyse...
  3 yıl kullanılmış olmasına rağmen, 8 kere ya yıkanmış ya yıkanmamıştır. bu sebeple kumaş dokusunda herhangi bir zarar olmadığını gururla söyleyebilirim. tam sağ yanağa karşılık gelen kısımda neden olduğu anlaşılamayan ufak bir delik bulunmakla birlikte, gören gözler için tahrik unsuru yarattığını belirtmek yerinde olacaktır. bacakların daşaklarla birleştiği apış diye tabir edilebilecek pişik bölgesinde, yaz dönemlerinde yoğun terleme olduğu için yer yer gözü rahatsız etmeyen sarılıklar bulunmaktadır.
  ön tarafta vizeler ve finaller esnasında yaşanan tuvalet heyecanını karşılayacağını düşündüğüm çük deliği bulunmakta, bu sayede acil durumlarda dona kaçırmak veya donu tümden aşağı indirmek yerine, çok basit bir hareketle ihtiyacınızı giderebilmektesiniz.

  gençliğim için dönüm noktası denebilecek bir dönemi birlikte geçirdiğim bu donun manevi değeri çok yüksektir.
  değerlendirmelerin buna göre yapılmasını rica ederim.

  açılış fiyatı: 24 ytl"
 • (bkz: sazan avı)
  (bkz: bilkent efsaneleri)
  (bkz: yok böyle bişii)
  bonus
  (bkz: yaran başlıklar)

  edit: tanganın sahibinin erkek olduğu ve kendi tezi için araştırma yaptığı anlaşıldı. kötüleyen sazanlara selam olsun.