şükela:  tümü | bugün
 • gelmiş geçmiş en sevişilesi karakter. böyle seksisini yaratamadı sanat camiasi 5000 senedir. ayrıca, ısırmak iyidir.
  ayrıca, sookie diye * bir karaktere aşık. bir karakterin dişleri bu kadar mı ayrık olur? bir karakterin kafası bu kadar mı araba biblosu köpeği gibi oynar sağa sola. evlat olsa boynu ısırılmaz. bir de yok boynumdan ısırma bacağımdan ısır falan. adam garip, toprakta yatmış tüm gün, iki sevişin iki ısırsın ne var. ne yani boynumdan ısırma. elalem görcek. cık cık. ben olsam ısıttırırım bill. ona göre.

  (başka ne bok atim bilemedim)

  (bkz: he is mine)
 • karım her true blood seyredişinde "keşke şu adam biraz daha uzun boylu olsaydı" diyor. boyum 166, mesajı aldım.
 • düzgün adamdır ah pardon vampirdir. fakat beyaz cam söz konusu olduğunda efendilik, düzgünlük sökmez. her zaman piç olan kazanır. hoş gerçi gerçek hayatta da öyle değil midir sanki?

  hikayede kazanacaktır eninde sonunda, fakat true blood izleyen hanımkızlarının gönlünü kimin fethettiği şimdiden bellidir:

  (bkz: eric northman)
 • bill, william isminin bir nickname'i olduğundan böyle diyoruz ona ama gerçek adı william thomas compton'dır.
 • eric northman ile yanyana durduğu vakit tüm karizması yerle bir olmaktadır ki bu da bir dizinin ağır topu için çok büyük bir talihsizliktir fikrimce.
 • sevenleri alınmasın, efendiliğine diyeceğim yok ama bir erkek izleyicinin bakış açısından çok sıkıcı bir karakter. eric'in biraz daha canını sıksa da hanyayı konyayı görse diye bekliyorum.

  ve anladım ki dizi sadece jason stackhouse, lafayette, godric ve eric'in paslaşmalarıyla geçse en azından benim için kusursuz olurmuş.
 • eriki meriki ısırıp öldürse de kurtulsak dediğim karakter. öyle erikten godrikten veletler billl compton'ın önüne geçemez arkadaş. ayrıca bill compton gibi yakışıklı seksi karizmatik olması gereken karakterin yanına 3 metre boyunda oyuncu(eric) koyup, karakteri iyice kısa gösteren yönetmeni kınıyorum buradan. ikisini yanyana görünce bill compton bir an bakkala ekmek almaya gönderilen çocuk gibi kaldı. bence büyük hata. oysa benim bildiğim compton hepsini ısırır yer bitirir. çok güçlüdür o tamam mı? tamam mı dedim? dizinin başrolünü gözümde düşürmeye çalışarak ne yapmaya çalışıyorsunuz ki? o compton var ya erici de yer, godrici de yer, gelir ordaki ışıkçıyı kameramanı da yer. ona göre.
 • hiçbir zaman eric northman'ın karizma seviyesine erişemeyecek, kendi halinde, orta yaşlı vampir, düz adam. bu iki karakter arasındaki mukayese kabul etmeyen farkları görecek olan sookie'nin de ilerleyen bölümlerde gönlünün eric'e kayacağı, kitaplara sadık kalındığı takdirde rahatlıkla söylenebilir. kendisinin sookie'ye bill gibi "sukeeh!" demek yerine "my lover" diyeceği günler merakla beklenmektedir.
 • sookie stackhouse ile birlikte true blood adlı dizinin en iç bayan karakteridir. ilk sezonu bir kaç gün önce bitirmiş biri olarak şunu diyebilirim, zamanında ilk iki bölümü izleyip bu diziyi bıraktıysam bunun nedeni bill compton ve sookie stakchouse ikilisidir. oysa meğer dizi dördüncü bölümden sonra diğer karakterler sayesinde acaip keyifli hale geliyormuş da haberim yokmuş.

  bana soracak olursan iç baymasının nedeni, karakter yaratıcılarının, elli milyar keredir kullanılmış olan vampir & ölümlü insan stereotipini zerre değiştirmeden, üzerine yaratıcılık eklemeden kullanmış olmaları. en basitinden; nerde bir lafayette, nerede bill compton.
 • eric'le beraber görüldüğü sahnelerde zaten reha muhtar seviyesine iniyordu karizma. şimdi bir de godric geldi, bill küçük onur modunda takılmaya başladı.