şükela:  tümü | bugün
258 entry daha
  • az önce haberde öğrendim aralarında bir evlilik sözleşmesi yokmuş yani melinda gates mal varlığının yarısına konabilir böyle bir ihtimal var. 27 yıl evli kalmışsınız ne gereği vardı yada neden gençken boşanmadınız ikisine de yazık.
  • demek ki neymiş "çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz çiftler" göz önünde saygı duyulacak şekilde davranıp özele indiğinde kavga gürültü patırtı gırla olabiliyormuş.

sevinilecek ya da üzülecek bir durum yok ortada, iki kişi karar vermiş ve hayatlarına böyle devam edecekler, mutluluklar bill
  • yengeye de cip takmaya kalkti heralde virus ayagina.*
  • 1görsel

24 milyar dolarlık serveti nasıl paylaşacaklar diye haber okudum star haberde. bizim bir kaç tanıdık var 128 milyarı doları kaybettiler, afedersiniz bu paranım amına gorlar.
    (bkz: 128 milyar dolar nerede)
  • evlilikleri için hep aklımdan geçerdi:

(bkz: too good to be true)
  • 27 yıl fena bir süre değil.
    bill gates türk olsaydı 5.çıtır evliliğini yapardı.
  • keçiören'de oturan dayısı boşanıyor sanki, "ikisine de yazık" demiş biri.
    ya aklınızın ermeyeceği konulara bazen sadece seyirci kalın.
  • 27 yıl evli kalmış bir adam var ortada. başkası olsa en geç 5. yılda boşardı. ablayı zaten biliyoruz, bimbo değil.

eşiyle anlaşıp çoktan mal varlığını ikiye bölmüşlerdir bile.
  • şimdi bill gates çocuklarına 10ar milyon $ bırakacaklarını ve geri kalan mal varlıklarını bağışlayacaklarını söylemişti ya, bu boşanma melinda'ya servetin yarısını verip bunu da çocuklara bırakmak amaçlı olabilir mi acaba? belki bill sonradan pişman olmuştur böyle bir açıklama yaptığına ve mirası çocuklara bu şekilde bırakmaya karar vermişlerdir. evet çok türk dizisi izliyorum.