şükela:  tümü | bugün
  • pek sevdik kendisini daha önce nerelerdeydin be dedecim dedik.
    bi de "i feel it in my fingers" deyişi var ki, akıldan çıkmıyor kaç zamandır. hatırladıkça gülümsetiyor.
  • o kadar muhtesem bir aktormus ki, kendisini su ana kadar tanimadiysaniz uzuleceksiniz. performansi dehset verici. her role cok rahat uyum sagliyor.. bir gun karanlik dunyanin en karizmatik ve guclu vampiri, baska bir gun dejenere bir rock yildizi. ama ikisi de birbirinden dehset performanslar.
    delici bakisli mavi gozleri, cok ilginc bir yuz yapisi var. gercekten cok karizmatik, cok farkli bir adam. kendisi muhtemelen sarap misali yillar gectikce ancak guzellesen bir kisi.
    ilginc olani vampir lordunu oynadigi filmdeki nispeten daha yaslandirilmis ve beyaz sacli halinin dogal sarisin halinden kat kat daha guzel olmasi.

her rolu inanilmaz basariyla oynayan muthis bir aktor, ingiliz aksaninin derinden gelen sesiyle birlesince olusturdugu muzik ve parlak zeki bakisli gozleriyle ayrica kayda deger bir erkek.
  • love actually filmindeki performansıyla ingiliz film akademisi bafta tarafından en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazanan sanatçı
  • geç keşfedilmiş bir yetenek, en azından benim tarafımdan.
  • blow dry adlı filmde hırslı kuaför olarak dikkat çekmiş love actuallyde ise komik sahnelerin çoğuna imza atmış kişi.
  • henüz daha yapımına başlanmayan hitchhikers guide to the galaxy filminde slartibartfast'ı oynayacakmış (bir terslik olmazsa). ben slartibartfast'ı hep şu küçükken izlediğimiz ve vücudumuzu anlatan çizgi filmde beyni idare eden eleman gibi sakallı ve tonton birisi olarak hayal etmiştim ama bill nighy'nin otostopçunun galaksi rehberi'nin kaçkın mizacına uymakta zorluk çekmeyeceği gerçeğini de gözardı etmemek lazım.
  • aksanina kurban oldugumuz aktorlerden biri*.
  • slartibartfast'i muhtesem canlandirmis aktor..
  • the gırl ın the cafe de oynamıs aktör...
  • (bkz: davy jones)