şükela:  tümü | bugün
 • stellan skarsgard amcanın yine muhteşem genlerini geçirdiği 1990 doğumlu aktör oğullarından biri. diğerleri için;
  (bkz: alexander skarsgard)
  (bkz: gustaf skarsgard)

  babasının (diğer kardeşleri gibi) izinden giden oyuncuyu i rymden finns inga känslor filminden hatırlayabilirsiniz.
  http://www.imdb.com/name/nm0803889/
 • netflix dizisi hemlock grove ile arzı endam edecek ekranlarımıza, valla bu çocuk abilerini de sollayacak bu gidişle.

  (bkz: alexander skarsgard)
  (bkz: gustaf skarsgard)
 • evan peters'a hayli benzettiğim hoş insan.
 • (bkz: steve buscemi)
 • 9 ağustos 1990 doğumlu olan bir başka aslan burcu aktör. (bkz: ben barnes)(bkz: daniel radcliffe)
  kendisini ilk olarak hemlock grove'da gördüğüm ve bu zamana kadar denk gelmemiş olmamın yaşına verdiğini düşündüğüm kişilikti fakat korktuğum gibi yaşı 18-19 da değil baya baya 23. fiziği ile babasını anımsatsa da epey güzel çocuk olmasıyla babasını ve ağabeylerini tam gaz sollayacağını düşünüyorum, buna nazaran oyunculukta da çok başarılı. şu ara kendisini izlediğim roman karakterini layığı ile canlandırmakta. kendisinden muhteşem sayko tiplemeler bekliyoruz, favori aktör listemize eklendi.

  bir de macaulay culkin'e çok benziyor, lütfen sonu benzemesin.
  ayrıca "ondskan'daki uzun sarı tipli elemana ne kadar benziyor bu çocuk" dememle, imdb biyografisinde bahsettiğim eleman olan gustaf skarsgard'ın abisi olduğunu öğrenmem epey beni şaşırttı.

  ekleme: şuradaki fotoğrafından sonra emin oldum ve şükrettim ki twilight kan emicileri tarafından keşfedilmemiş oyuncu. şayet robert yerine kendisi harcansaydı pek üzülürdüm ama şu da var ki robert'tan çok daha mükemmel bir vampir olurdu ki zaten keşfeden keşfetmiş o konuda.
 • hemlock grove dizisinde oyunculuğunu kanıtlamış kişi. genetik sadece görüntüsüne etki etmemiş oyunculuğuna da etki etmiş anlaşılan. * * * (bkz: iskandinav erkekleri/67)

  tam adı bill istvan günther skarsgård.

  ayrıca (bkz: erkek güzeli) :
  bill skarsgård
  bill skarsgård
  bill skarsgård
  bill skarsgård
  bill skarsgård
  bill skarsgård
 • annesine benziyor ve ailenin en iyisi.
 • ilk kez (bkz: hemlock grove) dizisinde görüp ön yargıya kapıldığım için uyuz olduğum isveç aktör. böyle sürekli bir edward tripleri. sonra 1-2 bölüm daha izleyince sevdim tabi dudağına kan sürmeler, havalı havalı sigara içmeler falan acayip çekici oluyor. baya da yetenekli. neyse (bkz: true blood)'ı izlemeye de bu yaz başlamıştım zaten ve haliyle de büyük bir (bkz: alexander skarsgard) hayranıyım. geçen gün de küçük bir araştırma yaparken öğrendim ki alexander skarsgard'ın küçük kardeşiymiş kendisi. zaten bu yeteneğin üstün skarsgard genleri dışında bir açıklaması olamaz. abisine saçları ve gülüşü dışında pek benzetemesem de yeteneğini ailesinden almış gibi. ilerleyen yıllarda abisini de babasını da geçecek gibi duruyor.
 • insanüstü yaratık.

  evet yaratık. kendimi bildim bileli erkeklerle çok işim olmaz. hiç of çok pis aşığım ya tipli ergenlerden olmadım. belli bi estetik anlayışım var, onun dahilinde estetik olan her nesneyi takdir ederim, yeri geldiğinde bu ne be hayvan gibi herif bile derim ama o benim için çok güzel bir elbise ya da evden farksızdır, aynı şekilde mimari dergileri falan karıştırıp oha len eve bak amk falan da diyorum. dünya çapında top modellerin ilk ellisini kızlı erkekli ezbere biliyorum, o da yetmedi new faces listelerine falan da bakıyorum. yani bayağı uzun yazdım ama nasılsa sözlükte kimsenin durumu yok, okumaz problem yok. anlatmaya çalıştığım ufkum açıktır; sporcusundan tut mankenine, oyuncusundan tut müzisyenine bir sürü yakışılı erkek biliyoruz, görüyoruz ama yeminle ben böylesini görmedim amk. duvarlarıma posterini yapıştırıp gece gündüz ablak ablak bakıp durmak, sesini kaydedip devamlı başa sararak dinlemek, dizilerini/filmlerini çamaşır makinesi izler gibi izlemek istiyorum. benim olsa kullanmam, üstüne dantel serip dolaba kaldırırım o derece. insana çok garip hissiyatlar yaşatıyor kendisi.

  stellan, sözüm sana: senin yapacağın işe diyeceğim ama helal olsun cidden, yani yaptın mı böyle olacak.

  edit: koşun koşun bi tane daha buldum george clanton. zorlayınca benziyor.

  ben de gigi hadid'e benziyorum zaten.