şükela:  tümü | bugün
  • yeni yatırım yaptığım paradır. biraz maceraya atılıp küçük borsalardaki paralara da açılalım dedim, o yüzden bu parayla ilgili şu an kesin konuşamıyorum. sadece yeni borsalara gireceğini duydum ve o sebeple listeme aldım. eğer beklediğim çıkışı yapamazsa olaysız dağılırım, çünkü üzülmeyeceğim bir parayla girdim.

şu an 3 borsada listeleniyor, birkaç yere daha girerse güzel şeyler olabilir. 3,315,372 adetle sınırlı olması, iyi bir borsaya girince çılgın atacağının habercisi gibi duruyor. zaten iyi bir borsaya geldiği zaman bu fiyattan almak imkansız olur, ben de bu sebeple küçük borsalara açıldım zaten:)

benim gibi denemek isteyenler varsa üzülmeyeceği paralarla buna ateşleme yapabilir. üzülmeyeceğiniz diyorum çünkü beklenen borsalara giremezse elimizde patlar. anlayacağınız her şey yeni girilecek borsalara bağlı.

not; ytdaod.

edit: daha dün diplerden aldım ama bugün bakınca 1 dolara doğru yardırmaya başladı bile... şimdiden paramı katladı. şampiyonluk yakın, tokenleri yakın!

edit2; beklenen oldu ve 1 doları aştı gidiyor, ben kazancımı garantiye almak adına yarısını sattım:) geri kalanları tutacağım, zaten bu paradan hiçbir şekilde zarar etmem artık, güzel kazanç bıraktı... arada küçük borsalardaki yeni paralara şans tanımaya devam edeceğim, yeni paralarda görüşmek üzere.

edit3; nereden aldığımı merak edenler olmuş, bu tür yeni paralar ve küçük borsalar için şuraya alalım sizi; (bkz: #73445927)