şükela:  tümü | bugün
  • bir sürü yerli yabancı moda blogu takip eden bir kezo olarak rahatlıkla söylüyorum ki, çok net, çok özgün bi stili olan kadındır. bu kadar ayrık bir tarzı olan, bu kadar stil sahibi başka bir blogger görmedim.
  • en tatlı,yaratıcı blogger. çektiği,paylaştığı fotoğraflardan resmen enerji akıyor. can sıkıldığında bile açıp bakmak insanı mutlu ediyor.
  • dünyayı güzelleştiren bir kız. daha özgün birini ben de henüz görmedim blogger'lar içinde.
  • blogosferin en başarılı yazarıdır. bugün ne giydim diye sıradan postlar yerine, kıyafetlere hep bir hikaye yaratacak kadar güzel bir hayal gücüne sahiptir. #gununkahvesi ile sunumun ne kadar önemli olduğunu hergün tekrar tekrar gösterir. bir de o ev eşyaları delicesine kıskanılmaktadır. (bkz: hepsi benim olsun!)
  • oha dediğim ve takdir ettiğim insan kişisi.. cidden göründüğü gibi heep mutlu mu yoksa yansıtıyor mu*... haa birdee kendisini çekecek ve süper çekebilecek ne çok arkadaşı varmış, bence her eve lazım..
  • konuştuğu videolarını aşırı yapmacık buluyorum ayrıca kendini hiç yenilemiyor sanki sürekli aynı şeyleri paylaşıyor hissiyatı veriyor.
  • allah muhammed isa aşkına şu fotoğraftaki çantayı daha detaylı göstersin, bi' de markasını söylesin. bilenleri göreve davet ediyorum, lüffen.

edit; mesaj kutumu yeşillendiren sevgili ornitin ve ledanin dusunmedigi'ne sevgiler, çanta misela.
  • bitmeyen enerjisini, sevimliliğini cam boncuklara da yansıtan bir hanımefendi.

http://www.biufactory.com/
  • bloggerlar içinde giyinmeyi bilen tek kişi olabilir. hepsini harcamiyim şimdi ama çoğu özgün olmaktan ödü kopan insanlar. başkaları tarafından yurt dışında çoktan alınmış riskleri burada ilk uygulayan olmak insanı trendsetter yapmıyor maalesef. pek çoğu kasıyor. kombin yapıcam derken katalog tiplerden öteye gidemiyorlar. biri concon, biri ananem, biri bitli, biri "cınımyannızeteğimebasmassan"... bunların arasında billur insanını müsaadenizle tek geçerim. giydiği pek çok şeyi asla giymem ama bu kızçe "unique"

seviyos amigos

edit: zühtüpaşalıyım. kızı tanımıyorum.
  • kendisine sempatim var, ama 35 yas kararlarim videosu olmamis, cok samimiyetsiz durmus. sirf nivea reklamini yapmak bu arada yeni sponsorlar baglamaya calismak gibi (gitmek istedigi yerleri soylemesi vs)icin yapilmis bir cekim gibi durmus.