şükela:  tümü | bugün
 • ncaa takimi olan florida gators'u son iki sezonda ust uste $ampiyonluga ta$idiktan sonra 5 yilligina 27.5 milyon dolara orlando magic'in kocluguna getirilen ki$i.
 • orlando ile kontrat imzaladıktan sonra fikrini değiştiren ve orlando magic'i çalıştırmayacak koç.

  ortada imzalı bir kontrat olduğundan, nba'in donovan'a 5 sene nba'de takım çalıştıramama ambargosu koyması bekleniyor.
 • 5 yıllık nba'de takım çalıştırmama anlaşması bittikten 3 sene sonra oklahoma city thunder ile anlaşarak nba'e adım atan 19 yıllık florida gators eski koçu.
 • şu an için çok yanlış yolda olan adam. takımda neredeyse hiçbir şeyi değiştirmedi. thunder bu oyun anlayışıyla bir yere varamaz.
 • scott brooks'un yandan yemişi.
 • akpli oldugunu dusundugum rookie coach. sezon basindan beri enes kanter'i bir kere bile ilk bes baslatmamasinin baska bir aciklamasi olamaz. ustelik eleman gayet formda.
 • üçüncü çeyrek sonlarında ısınan enesi dördüncü çeyrekte almayarak akpli olduğunu kanıtlayan ergin ataman oklahoma city şubesi.
 • çok net söylüyorum bu adam yerine yastık koysanız daha iyi yönetir okc'yi. westbrook'un insan dışı performansı olmasa d-league'de bile maç kazanamaz bu adamın yönettiği takım. takımın hücum setleri yok, play book yerine ilkokul güzel yazı defteri taşıyor yanında. westbrook kenara geldiğinde 50 sayı fark atsa okc o fark bir şekilde eriyor. alternatif planı yok. sonra westbrook girip daha da sıçıyor zaten her şeyi kendi kıt beyni ile yapamaya çalışıp. tamam, takım çöp dolu ama biz efsanevi çöplerle dolu lakers'ın şampiyonluğunu da gördük. demek ki olay koçta bitiyormuş değil mi?
 • westbrook'un kariyerini zarar veren koç.maçın içinde bir oyuncu savunmayı bırakıp rib. almaya gider.canı çekince bir çeyrekte 18 şut çeker(maçta 43) ama kenardaki adam sen hayırdır ya diyemez.zamanında s.brooks'un bu adam saçmalayınca bir yarı oyundan aldığı vardır ama şu an okc için tam anlamıyla kaos bir durum var.

  üstelik nba'de sülalesi rahat diyebileceğimiz bir koç.ncaa'de çok sağlam itibarı var.(2 şampiyonluğu var üstelik çok güçlü sayılmayacak bir üniversiteyle)okc ile 5 yıllık sözleşme yaptı henüz 2,5 yılında yıllık 6 milyon alıyor kapının önüne konabilecek bir koçta değil.

  mesela iki senedir koçun oyuna kattığı ekstra birşey var mı???(geçen sene playoff'ta enes-adams ile rib. üstünlüğü derseniz onu 4. maçta yapmaya başladı üstelik onu keşif mi etti yoksa faul problemi yüzünden zorunlulukla kendiliğinden ortaya mı çıktı soru işareti)

  iki senedir bu takım 10-15 defa son topa kaldı tek defa oyun çizdi mi?(kaçırdığım varsa msj atın editleyelim) geçen sene bir maç durant-bir maç westbrook sallıyordu bu sene westbrook sallıyor tutarsa kahraman tutmazsa takım kötü.

  üstelik ncaa'den gelmiş bir koçün bir tane genç oyuncuya olumlu etkisi olmaz mı???

  ne olursa olsun gönderilip yerine doğru dürüst bir adam getirilmesi gereken kişi.
hesabın var mı? giriş yap