şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bağdat caddesi üzerinde muji ile yanyana mağaza açıp o bölgeyi bizim için caddeye her gidildiğinde vakit ayırıp gezilecek bir bölge haline getiren konsept mağaza. ayrıca bi' kartları var; yaptığın alışverişin %15ini (sanırsam) hemen ona yükleyip bilstore ya da muji'de harcayabiliyorsun. mesela bilstore'dan alacağın bir tasarım kitabını okurken takacağın gözlüğünü, muji'den alacağın gözlük silme bezleri ile silebilir, halkayı tamamlayabilirsin. gözlüğün kendi silme bezi var dersen de o zaman muji'den alıcaan yamamoto(yamamoto'ya dikkat çekmek istedim, evet) imzalı t-shirtün üstüne bilstore'dan alacağın ophelie hat'sin bir tacını takıp gezebilirsin. ya da ne biliyim işte, bulursun canım bissürü kombinasyon, aa..
 • ben bir enayilik ettim, beymen ve bilstore gibi yerlerden fredperry aldım. ama şimdi bu işi uyandım artık 2 katı fiyat verip, mağaza kiralarını benden çıkartmalarına müsade etmiyorum.

  eğer burdan fredperry almayı düşünüyorsanız bir düşünün.
  www.fredperry.com dan, burda 170tl ye satılan ayakkabıyı 40pound+14 pound kargoyla (hem de dhl'le mis gibi geliyo) alabiliyorsunuz. bir kaç ürün daha alındığında mağazadan alacağınızın yarı fiyatına geliyor.

  (bkz: ben ettim siz etmeyin)

  diğer tasarım ürünlerine lafım yok. güzeldir.

  en son mal gibi 250 tl verip aldım yine.( hediye geldi yapacak birşey yok...)
 • beklenen tünel mağazası açılmıştır. bilstore tünel'in diğer bilstore'lardan farkı, içinde bir kafenin de yer almasının dışında, mağazanın bir kısmının sergi alanı olarak ayrılması.
 • (bkz: tokidoki)
  (bkz: momiji)
 • online alisverise başlamış mağaza http://www.bilstore.com/
 • galata kulesinin yakınındaki mağazalarında hayvanlarcasına indirim var. melissa ayakkabılar 40tl filan. fred perry en az 50% indirimli.
  alışveriş yapma ihtimalime karşı 3 gün sonra bu haberi verecek kadar sinsiyim. isa affeyleye.
 • online mağazaları, user friendly web sistemlerine bir tepki olarak kurulmuş.

  aradığınız ürün/markayı net olarak biliyorsanız hiç sorun yok, kargo hızlı herkes mutlu ama tüm markaların içinde belli bir ürün grubu filtrelemek istiyorsanız sıkıntı var. aksesuarlara bakayım derseniz herhangi bir filtre kullanmadan 20 sayfa ilerlemenizi bekliyorlar. bu da insan.
 • bu hafta itibariyle vine kullanmayı öğrendiler ve korkarım ürünlerin mağazada pıtı pıtı hareket ederek yer değiştirdiği videoları tüm stok için çekmeden rahat etmeyecekler.
 • lomography'yle yarışma düzenliyorlar. şurdan üye olup, lab kısmından hesabınıza fotoğraf yükleyerek yarışmaya gönderebilirsiniz; ya da zaten üyeyseniz hesabınızdaki fotoğrafları yarışmaya gönderebilirsiniz: http://www.lomography.com.tr/…tore-loves-lomography

  birinci diana f+ sahibi oluyor.