şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hazırladıkları kuponların beş kuruş etmediği yorumculardır. yıllar sonra tekrar net üzerinden iddia yapayım dedim 3 adet banko kuponlarına para yatırdım. 3 kuponda toplam 10 maç yer almakta ve bu 10 maçtan sadece 1 maçı doğru bildiler sayın ekşiciler. kuponun biri basket maçları hiç anlamam basketten murat murathanoğlu ismini gördük güvendik, kuponda 4 maç yazılı toplam kupon oranı 4,91. arkadaş 4 maç da mı yatar.

    dua etsinler bu sitemimi ekşide dile getirdim ya incide yazsaydım
  • dediklerinin tersine oynayın, kazanırsınız. sürü psikolojisi tüm sürüyü uçuruma sürükler.
  • asla ciddiye alınmaması gereken kişilerdir.aslında sadece bilyoner de değil bilimum tüm bahis sitelerinde bunlara benzer insanlar vardır. tahminlerinin açıklamaları çoğu zaman komik kabul benim daha garibime giden bu adamların avrupanın her ligini takip ediyormuşçasına havaları. yani insan bünyesine aykırı böyle bir durum aynı adam avrupa futbolundan , avrupa basketbolundan, nba aklınıza ne gelirse anlıyorlar ve size akıl veriyorlar. inanmayınız kendinize güvenin yatarsanızda kendi kuponunuzdan yatın.
  • özellikle basketbol yorumcularının söylediklerinin aksine oynamak gerekir. nba konusunda bu kadar sıçmaları takdire şayan