şükela:  tümü | bugün
 • bütün marketler sanal alışverişe açılmışken bim'in bu alanda pasif kalması beni düşündürüyor.
 • her hafta getirdiği stok ürünlere müşterilerin ulaşamadığı markettir. alınacak şeyleri çalışanlar daha mağaza açılmadan alıyorlar. tamam çalışanların da almak hakkı ama onlara ayrı bir stok falan açsınlar. sonuçta broşürlerle bir öneride bulunuyorlar, siz de kabul belirtmek için mağazaya gidiyorsunuz, ürün yok. bugün gelecek araç termosu için sabah erkenden üç mağazaya gittim üçünde de yok. üçünde de sabah erkenden müşterilerin bitirmesine imkan yok amk. sanki 1000 liraya ps4 satıyorlar da müşteriler sabah ezanından sıra olmuş. normal bir araç termosu. yola çıkacağız yoksa benim de dikkatimi çekmezdi zaten ilan. sabahın 10’unda üç mağaza geziyorum üçünde de yok. lisede yaz tatilinde burada çalıştığım için biliyorum durumları. güzel bir şey gelince daha mağaza açılmadan ayırıyorlar kendilerine. hatta eşine dostuna alacak olanlar da daha mağaza açılmadan gerçekleşen kapışmadan dolayı mağazada kalmazsa diğer mağazaları arayıp kendileri için ayırtıyorlar. onlar da depoda tutuyor, çıkarmıyor. böyle bir vaatte bulunuyorsanız ne kadar ürün getirecekseniz +4 de çalışanlarınız için getirin. milleti kandırmayın mağazaya çekmek için.
 • siz en az 10 bin ve üzeri aylık kazancı olan sözlük yazarları bilmezsiniz ama benim gözümde bim'de satılan muhteşem ürünlerin aslı hani şu bazen haftalık satış bültenlerinde satılıyor diye çıkan ama hiçbir zaman denk gelemediğiniz şeyler var ya hah onlar işte..*

  zira ben bu sabah karga bokunu bile yemeden bim'in önünde bir ton çarşaflı türbanlı ablayla kapıda davlumbaz almak üzere sabırsızlıkla dükkanın açılmasını beklerken bu kadar da olacağını düşünmediğim haller içerisinde buldum kendimi.

  olm adamlar alt tarafı 2 tane koymuş zaten bir tanesini ben kaptım diğerini de benden sonra gelen kadın fakaat fakaat kendisi adeta göğüs göğüse çarpışarak kazandı amk.. başka bir hatun geldi abi buna bir koydu, teyze gerisin geriye 2.80 yere uzandı..* en son '' ben senden önce geldim bıraak! '' diye bağırıyordu kucağında kutuyla.*

  o orospu benim elimdeki kutuya da saldırdıydı zaten ama ben bırakmadım. hatta hengamede ablam teyzeye koyduğunda benim de cebimden telefonum düşmüş amk, sonradan farkına vardım.*

  neyse ne diyordum işte savaşarak kazandım üstadım, bildiğin kulağımda hücum marşı çarpıştık amk. üstüne üstlük kenarda köşede bir mağaza seçmiş olmama rağmen. meğersem soktumunun yeri resmen böyle oluyormuş sabahları da bizim haberimiz yokmuş.*
 • türkiye'nin en büyük 5. şirketidir.
  (bkz: https://www.capital.com.tr/listeler/capital-500)
 • buradan 1 hafta önce aldığım paket çiğköfte sanırım atom bombası haline geldi:

  görsel

  görsel

  patlamadan attım çöpe. bir daha hayatta almam.
 • nedense nutella'yı 1-2 taneden fazla vermeyen market. 2 taneyi bile görünce çalışanlar sinirli sinirli bakıyor. hayır yani ucuz da değil sınırlı sayıda da değil koli koli duruyor orda.
 • buradaki dondurulmuş lahmacunu merak ediyorsanız vazgeçin bu sevdadan. oldukça lezzetsiz. biraz daha para ekleyin ve dondurulmuş köfteden alın. o oldukça güzel.
 • marketlere taktıkları dezenfektanlar o kadar kötü kokuyor ki, gireceğim zaman o koku burnuma geliyor ve uzaklaşıyorum.
 • bir kaç ay önce kendilerinden aldığım fakat oynamak için oğlumun el becerilerinin biraz daha gelişmesi amacıyla bugüne kadar beklediğim dinozor fosili kazma oyuncağı kutusu içinden israil bayraklı tank figürü çıkmış market.

  başlığını açsam efsane rezalet başlığı olur da işte... zamanım yok.
  dinozor fosili ve israil tankı ne alakaysa. demek ki bunlardan ekmek falan alsam içinden teker şişirme pompası çıkacak.
 • reklam müzikleri çok ama çok kötü.
  tv'de çıkınca duyduğumda felç geçiriyorum.