• bütün marketler sanal alışverişe açılmışken bim'in bu alanda pasif kalması beni düşündürüyor.
  • her hafta getirdiği stok ürünlere müşterilerin ulaşamadığı markettir. alınacak şeyleri çalışanlar daha mağaza açılmadan alıyorlar. tamam çalışanların da almak hakkı ama onlara ayrı bir stok falan açsınlar. sonuçta broşürlerle bir öneride bulunuyorlar, siz de kabul belirtmek için mağazaya gidiyorsunuz, ürün yok. bugün gelecek araç termosu için sabah erkenden üç mağazaya gittim üçünde de yok. üçünde de sabah erkenden müşterilerin bitirmesine imkan yok amk. sanki 1000 liraya ps4 satıyorlar da müşteriler sabah ezanından sıra olmuş. normal bir araç termosu. yola çıkacağız yoksa benim de dikkatimi çekmezdi zaten ilan. sabahın 10’unda üç mağaza geziyorum üçünde de yok. lisede yaz tatilinde burada çalıştığım için biliyorum durumları. güzel bir şey gelince daha mağaza açılmadan ayırıyorlar kendilerine. hatta eşine dostuna alacak olanlar da daha mağaza açılmadan gerçekleşen kapışmadan dolayı mağazada kalmazsa diğer mağazaları arayıp kendileri için ayırtıyorlar. onlar da depoda tutuyor, çıkarmıyor. böyle bir vaatte bulunuyorsanız ne kadar ürün getirecekseniz +4 de çalışanlarınız için getirin. milleti kandırmayın mağazaya çekmek için.
  • türkiye'nin en büyük 5. şirketidir.
    (bkz: https://www.capital.com.tr/listeler/capital-500)
  • buradan 1 hafta önce aldığım paket çiğköfte sanırım atom bombası haline geldi:

görsel

görsel

patlamadan attım çöpe. bir daha hayatta almam.
  • poşeti ile ünlenmiş perakende zincir mağazası ((:
  • marketlere taktıkları dezenfektanlar o kadar kötü kokuyor ki, gireceğim zaman o koku burnuma geliyor ve uzaklaşıyorum.
  • bir kaç ay önce kendilerinden aldığım fakat oynamak için oğlumun el becerilerinin biraz daha gelişmesi amacıyla bugüne kadar beklediğim dinozor fosili kazma oyuncağı kutusu içinden israil bayraklı tank figürü çıkmış market.

başlığını açsam efsane rezalet başlığı olur da işte... zamanım yok.
    dinozor fosili ve israil tankı ne alakaysa. demek ki bunlardan ekmek falan alsam içinden teker şişirme pompası çıkacak.
  • reklam müzikleri çok ama çok kötü.
    tv'de çıkınca duyduğumda felç geçiriyorum.
  • bugün şubesinin birinde müşterisinin bir bana hakaret edip, tehdit ederken hiçbir şey yapmadıkları ve o pis herifi polis gelene kadar tutmadıkları iğrenç market.

istanbul sözleşmesi diye de kendimizi paralıyoruz.
  • 2020 ilk 6 ayında; 26 milyar tl ciro ve 1.12 milyar tl kar açıklayan şirket.
hesabın var mı? giriş yap