şükela:  tümü | bugün
  • henuz denk gelmedigim insan.. muhtemelen isletmeler geli gelmez etleri satin aliyor.
  • geçen gün ben de uğradım, bir kaç yaşlı amca ve teyzeler de buzluğun etrafını sarmış içine bakıyorlardı, ben de katıldım aralarına; ama nafile, ucuz et yoktu, öyle baktık hep birlikte dakikalarca, demek olduğunda şu boşlukta oluyordu sarı fiyat etiketleri ne güzeldi büyük büyük onu işaret eden;
    ama kendisi yoktu, kim bilir nasıl etlerdi, paketleri nasıldı, gerçekten onları gören, görüp de alabilenler var mıydı?
    sadece gazete ve tv reklamlarında görülen bir et miydi yoksa o?
    ya da yoksa yoksa hepsi bir aldatmaca mı?
    nayır, nolamaz, ey kutsal ucuz et, bize de bir gün nasip et.
  • 30 dakika önce uğradım a101'e ama gene göremedim.
    bahsettikleri et 8.90-tl 'ye sattıkları hindi antrikot değil ise başka et yoktu raflarda.
    bu arada tavsiye ederim 400 gr hindi için iyi fiyat,adamlar soslamışlar bir de.
    alın,yapın kafanız rahat olsun.
  • büyük ihtimalle kasaplardır. gördükleri gibi alıp pahalı fiyat üzerinden kakalamaya devam ediyorlardır.
  • a101'den yaklaşık 2 saat önce, son kalan yarım kilo kuşbaşı eti alıp bir güzel gömdük. kolay pişti, lezzetliydi. teşekkürler reis.
  • a101'de çalışan arkadaşa bu etleri sordum. "abi valla ben de görmedim." dedi.
  • bu sabah baktım göremedim.
  • bugün ben de bimde gördüm kendilerini ancak bimin normal kıymasını göremedim sadece ucuz kıymadan vardı.
    (bkz: karkas)
  • şu sırbistan' tan alınan ucuz etlerden önce görüyordum bim' de kendi ucuz etlerinden. şimdi ne sırp etini ne kendi ucuz etini görebiliyorum. teşekkürler akp, bizi bim' in ucuz etinden de mahrum ettiğin için!!
  • ben bugün gördüm ama etin üzerinde son tüketim tarihi 12 aralık 2017 yazıyordu, ben mi cahilim bilmiyorum ama son tüketim tarihi olan, daha ötesi 4 gün içerisinde tüketilmesi gereken et ilk defa görüyorum.