şükela:  tümü | bugün
  • henuz denk gelmedigim insan.. muhtemelen isletmeler geli gelmez etleri satin aliyor.
  • kişi başı 2 ürün sınırlaması var ama kime yarayacak ki? ben gider kendim 2 tane alırım, hanıma 2 tane aldırırım, 2 tane de kaynanama aldırırım. saçma olmuş. bu etlerin dağılımı nüfusa göre mi yoksa her şubeye eşit sayıda mı?
  • 30 dakika önce uğradım a101'e ama gene göremedim.
    bahsettikleri et 8.90-tl 'ye sattıkları hindi antrikot değil ise başka et yoktu raflarda.
    bu arada tavsiye ederim 400 gr hindi için iyi fiyat,adamlar soslamışlar bir de.
    alın,yapın kafanız rahat olsun.
  • büyük ihtimalle kasaplardır. gördükleri gibi alıp pahalı fiyat üzerinden kakalamaya devam ediyorlardır.
  • a101'den yaklaşık 2 saat önce, son kalan yarım kilo kuşbaşı eti alıp bir güzel gömdük. kolay pişti, lezzetliydi. teşekkürler reis.
  • şu sırbistan' tan alınan ucuz etlerden önce görüyordum bim' de kendi ucuz etlerinden. şimdi ne sırp etini ne kendi ucuz etini görebiliyorum. teşekkürler akp, bizi bim' in ucuz etinden de mahrum ettiğin için!!
  • ben bugün gördüm ama etin üzerinde son tüketim tarihi 12 aralık 2017 yazıyordu, ben mi cahilim bilmiyorum ama son tüketim tarihi olan, daha ötesi 4 gün içerisinde tüketilmesi gereken et ilk defa görüyorum.