şükela:  tümü | bugün
  • son derece memnun olduğum bilgisayar tamir merkezi. yukarıdaki entry'deki gibi, işlerini olması gerektiği gibi yapan, paragöz olmayan kibar insanların çalıştığı bir yer. eski laptopumu orada makul bir ücretle garantili olarak yaptırmıştım. yenisini de daha eve gidip açmadan kutusuyla götürüp program yüklettim. kapanma saatlerine on dakika kalmasına, teknisyen arkadaşın da başka işi olmasına rağmen işim acil olduğu için kırmadılar.

    durumumun acil olmasını bahane edip fazla para isteyebilirlerdi istemediler. diyeceğim o ki ankara'da yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. ben iki seferdir memnun kalıyorum umarım bozmazlar.

    edit: bozdular. teknik elemanları anlayışlı insanlar fakat problemi tam olarak çözmediklerinden üç ayda bir aynı hata koduyla tekrar gidip geliyorum. yapıyorlar sonra tekrar aynı şey. bazı sorunlara (windows güncelleme hatası / office lisans problemi) kendim internetten çözüm bulmayı öğrendim artık. hardware meselesi dedikleri bazı şeylerin software'den kaynaklandığını da öğrenince güvenim azaldı ne yalan söyleyeyim. ankara'da güvenilir başka bir teknik servis bilenlerin yeşillendirmesini bekliyorum bu durumda.
  • oldukça profesyonel, bilgisayar tamir işi yapan isletmedir. ankara sıhhiyede mithat pasa caddesindedir. çalışanlar oldukça sıcak ve güler yüzlü insanlar.

    adreslerini internetten öğrenmeye çalışırken donanımhaber ölücülerinin lincine maruz kaldıklarını gördüm. bu ölücüler sakaryadaki tokatçılara diş geciremediklerinden anca kurumsal işletmelere bilenebiyorlar. itimat etmeyin.