1. şu sıralar ki favorim tabii ki de ekmecik marka eriştesidir. hala denemeyen varsa koşa koşa gidip almasını ve hemen denemesini şiddetle tavsiye ederim. ev yapımı kesme makarnayı bilenler bilir, tıpkı aynı lezzet hatta lezzette fark atar. bir de tereyağı ile yağladık mı tadından yenmez.
  2. markası tam olarak ne hatırlamıyorum ama likit eyelinerı oldukça iyidir, kolay kolay dağılmaz, bulaşmaz,uzun süre sürdüğünüz gibi kalır. tabi ne kadar sağlıklıdır orasını bilemiyorum.
  3. ballı susamlı kurabiyesi var hakikaten leziz ama kalmıyor mu çok mu satılıyor neyse bir türlü bulamıyorum uzun zamandır
  4. antika görünümlü tuşlu ev telefonu. çog güzel valla.
  5. ''simbat baharatlı fıstık'' yurtta kalırken sınav dönemlerinde deli gibi tüketirdik. biri kötü alışkanlığın var mı dese : simbat baharatlı fıstık deme derecesine gelene kadar da yedik. çünkü o dönemde bu üründen dolayı hepimiz 3'er 5'er kilo almıştık. not : olsa da yesek! ama abartmadan tabi.
  6. peçeteleri şahane. tam ayarında. ne müsriflik yaptıracak kadar kalın. ne de bişeyi silemeyecek kadar ince. gülmeyin. peçete konusunda hassasım.

bim'de satılan muhteşem ürünler hakkında bilgi verin