1. bind activit bulaşık deterjanı. çünkü 2,55 tl.

kasiyer kız ısrarla tablet olanını önerdi. tuz özelliği de varmış. makineye yeni tuz koymuştum. bu bitsin onu da alacağım.
  2. ilkler yağlı gevrek, saha ne olsun. gerçi uzun bi süre markasını ülker sanmıştım ama satış hilesi işte onlar ne yapsın...
  3. fiyatıyla da gönlüğümde yer etmiş ürünlerdir. bunlardan biri de topi tanemdir. tadını geçtim, kokusunu parfüm yapmak istiyorum.
  4. 1 liraya satılan bavyera tipi tam buğday ekmeği. diğer ekmeklere göre dolgun ve doyurucu; böyle hava basılmış kabarmış değil, olmasi gerektiği gibi.

diğer tahıllı, çavdar, kepekli, tam buğday unlu ekmekleri de güzeldir beyaz olanlara göre.
  5. kerem marka kaymak. ilk başta tereddüt edebilirsiniz almakta ama bir kere deneyin derim gayet başarılı hemde uygun fiyata. itimattan aldığımız kaymak kadar lezzetli bir ürün (bkz: eker süt ürünleri)
  6. güzeltepe fıstıklı narlı fitil sucuk.
    allahım orgazmik bir lezzet hiç aklıma gelmezdi birgün bim ürünlerini bu kadar öveceğim. dost yoğurt sevdasının üzerine bu çok iyi geldi.
  7. bu marketin tatlıları da (kazandibi supangile vs.) mado'nun üreticisi yaşar dondurma tarafından üretilmektedir. gayet lezzetlidir.

edit: yerin dibine girsin mado'su da. almıyorum.
  8. şardonlu, yün çorap. ayak üşemesine son diye yazmışlar, gerçekten hakkını veriyor.

bim'de satılan muhteşem ürünler hakkında bilgi verin