şükela:  tümü | bugün
  • bime ozel bir durum demek icin diger marketlerdeki muadillerin fiyatlariyla karsilastirmak lazim.

(bkz: 2015 ekonomik krizi)
  • ayakta alkışladığım tespit. çomarlık için yeterli olan makarna, bakliyat ve diğer hamur ürünlerinin fiyatları hâlâ oldukça uygunken, beyni çalıştıran et ve süt ürünleri ile ceviz, fındık gibi kuruyemişlerin fiyatları almış yürümüş.

bence bir şeyler dönüyor. hayırlısı...
  • ben de bölgeye göre fiyat uygulaması var sanıyordum. dedim ki madem artık işsizim, gideyim de bim'den alış veriş yapıyım. bi baktım, sanal marketle aynı fiyatlar hatta bazı şeyler daha pahalı. makyaj temizleme pamuğu ucuz ama bak onun hakkını yemiyim de ilk ve son ziyaretim oldu. mutfak alış verişi için 3 hayırla kendisini uğurluyorum.
    edit:imla
  • bir söz vardır; bim bitmiş
  • sorun bim'de değil; bu sefer teğet geçmeyen bir şeyler var.
  • durum tam olarak, bim'in bile artık ucuz olmaması şeklindedir.. sağlam duyum aldım, son bir 254.500 dolar kalmış krizi atlatmamız için, ha gayret!
  • 50 tl'ye aldıklarımla ancak küçük bir poşeti doldurabiliyorum. zaten taze kaşar alınca olayın rengi değişiyor. sucuk, kuruyemiş falan almaya hiç kalkmıyorum zaten. :))

bazen acaba hükümetimize bir komplo mu kuruluyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum. zira böylesine bir ekonomik ferahlık döneminde fiyatların bu derece yükselmesi anlaşılır gibi değil!

allah reisimize sıhhat versin!