şükela:  tümü | bugün soru sor
 • protein tozu üreticilerinin, bu tozun zararlarına uyanan orta gelir ve zengin kesimden yeterli satışı elde edememesinden dolayı, son bir hamle ile protein tozunu gelir düzeyi düşük halka kakalanması ve istenilen satış düzeyine getirme hareketi.

  protein tozu zararlıdır. proteine ihtiyacınız varsa doğa da bolca mevcut.
 • balon gibi vücut şişirme meraklısı bu kadar erkek varken pazarın talep ettiği ürünü satarak rasyonel karar vermiştir. tek sorun bu balonlar görüntü kirliliği yapıyor.
 • şurada incelemesi yapılmış olan protein tozu.

  1 kutu içinden çıkan 5 adet küçük paket halinde satılıyor. 15 tl civarı bir fiyatı varmış. piyasadaki bilindik markalarla servis sayısına oranla kıyasladığın zaman maddi olarak pek bir getirisi yok.

  (bkz: le protein)*
 • "poroteyin tozu zararlı reororero" amiplerinin protein tozu kullanıcılarından daha hızlı damladığı bir başlığın açılmasına sebep olmuştur. aptal herifin argümanı da şu:

  "protein tozu üreticilerinin, bu tozun zararlarına uyanan orta gelir ve zengin kesimden yeterli satışı elde edememesinden dolayı, son bir hamle ile protein tozunu gelir düzeyi düşük halka kakalanması ve istenilen satış düzeyine getirme hareketi."

  vov bravo bruh. büyük resmi gördün. mesela bim gibi, kar odaklı bir kuruluşun kar edeceğini düşünerek bu ürünü satışa açması olamaz sebep. gelir düzey düşük halka kakalamak aynen. istenilen satış düzeyi evet. geçenlerde bim'de iphone x satılıyordu. neden? toplumun üst ve orta tabakasından yeterli satışı elde edemeyen apple cihazlarını fakirlere kakalayacaktı dimi aynen.

  "protein tozu zararlıdır. proteine ihtiyacınız varsa doğa da bolca mevcut."
  bulunma durum eki olan "-da" bitişik yazılır, yani doğrusu şöyle: doğada*
 • fiyat olarak pek artısı olmayan hatta bazı marka protein tozlarına göre pahalı olan üründür. bunun da nedeni paket halinde gramajı düşük olarak satılması. 2 kg'lik ürün yapsalar sevis başına daha uyguna gelecektir.

  aynı tarzda paket halinde big joy whey protein var ve servis başına 3,3 tl'ye geliyor. bim protein ise 3 tl.
  hardline protein ise servis başına (30 gr) 2,8 tl'ye geliyor.
 • bim'in karısını boyayıp, kocasına satması.
 • whey protein peynir altı suyundan elde edilir. spor yapan bir çok doktor bu proteini kullanır ve tavsiye eder fakat bazı ultra bilgili vodkacı yazarlar hiç bir kanıt sunmadan protein tozu zararlı içmeyin deyip başka bir entryde alkolü neden içtiğini anlatır. ilahi komeddyaa
  arkadaşlar günlük almanız gereken belli bir protein miktarı vardır, spor yapıyorsanız kesinlikle protein eksikliğini gidermeniz gerekir yoksa gelişemez aksine kas kaybı yaşarsınız. eğer protein ihtiyacını, amino asit ihtiyacını tamamlayamazsanız protein tozu ile bu eksiği giderebilirsiniz.
  -
  şekerli hazır gıdaları yerken,
  trans yağlı, kanser yapıcı, nasıl yapıldığı belli olmayan hazır gıdaları tüketirken,
  alkolü, sigarayı gırla götürürken, protein tozu zararlı içmeyin. (kaynak götüm). diyen insanlara aldırış etmeyin araştırın arkadaşlar, malum çağ bilgi çağı, bilgiye erişim çok kolay.