*

şükela:  tümü | bugün
 • protein tozu üreticilerinin, bu tozun zararlarına uyanan orta gelir ve zengin kesimden yeterli satışı elde edememesinden dolayı, son bir hamle ile protein tozunu gelir düzeyi düşük halka kakalanması ve istenilen satış düzeyine getirme hareketi.

  protein tozu zararlıdır. proteine ihtiyacınız varsa doğa da bolca mevcut.
 • şurada incelemesi yapılmış olan protein tozu.

  1 kutu içinden çıkan 5 adet küçük paket halinde satılıyor. 15 tl civarı bir fiyatı varmış. piyasadaki bilindik markalarla servis sayısına oranla kıyasladığın zaman maddi olarak pek bir getirisi yok.

  (bkz: le protein)*
 • "poroteyin tozu zararlı reororero" amiplerinin protein tozu kullanıcılarından daha hızlı damladığı bir başlığın açılmasına sebep olmuştur. aptal herifin argümanı da şu:

  "protein tozu üreticilerinin, bu tozun zararlarına uyanan orta gelir ve zengin kesimden yeterli satışı elde edememesinden dolayı, son bir hamle ile protein tozunu gelir düzeyi düşük halka kakalanması ve istenilen satış düzeyine getirme hareketi."

  vov bravo bruh. büyük resmi gördün. mesela bim gibi, kar odaklı bir kuruluşun kar edeceğini düşünerek bu ürünü satışa açması olamaz sebep. gelir düzey düşük halka kakalamak aynen. istenilen satış düzeyi evet. geçenlerde bim'de iphone x satılıyordu. neden? toplumun üst ve orta tabakasından yeterli satışı elde edemeyen apple cihazlarını fakirlere kakalayacaktı dimi aynen.

  "protein tozu zararlıdır. proteine ihtiyacınız varsa doğa da bolca mevcut."
  bulunma durum eki olan "-da" bitişik yazılır, yani doğrusu şöyle: doğada*
 • fiyat olarak pek artısı olmayan hatta bazı marka protein tozlarına göre pahalı olan üründür. bunun da nedeni paket halinde gramajı düşük olarak satılması. 2 kg'lik ürün yapsalar sevis başına daha uyguna gelecektir.

  aynı tarzda paket halinde big joy whey protein var ve servis başına 3,3 tl'ye geliyor. bim protein ise 3 tl.
  hardline protein ise servis başına (30 gr) 2,8 tl'ye geliyor.
 • bim'in karısını boyayıp, kocasına satması.