şükela:  tümü | bugün
  • ankara istanbul treninin raydan cikmasi sonrasında istifa etmemek için ne bahane bulacağını merak ettiğim bakkan bey..
  • (bkz: cin ali)
  • bakan olduktan sonra ki seref projesi olarak "hizlandirilmis tren"i sundugu ve bu projenin de feci bir sekilde mahvoldugu bakan..bakan olmak icin once adam olmanin gerekliligini gostermesi acisindan ve serefli biri olarak yasamini surdurmesi acisindan (en azindan bana ve benim gibi dusunenlere geri kalan hayatimizda binali yildirim pis bir insandir hic sevmem kendisini dedirtmemesi acisindan) derhal istifa etmesini bekledigim(iz) insan..
  • terore kurban giden insanlarin ardindan "bombayi ciddiye almıyorum" diyen abdulkadir aksunun kabinedasi.. kendisi de muhtemelen ayni seyi soyleyecektir
  • ha tabii tcdd genel mudur vekilinin de belirttigi gibi "nasil oldugunu anlamadik kisfmet" diyebilir..hatta "bu hizlandirilmis treni cekemeyen harici guclerin yapmis oldugu bir eylemdir" diyebilir..yani farzedelim oyle oldu..ve buna guvenip bakanligindan istifa etmedi.cok mantikli dimi? hayir efendim kendi kardesini olumden kurtaramayan bir doktor nasil doktorluktan tiksinirse o derece tiksinmeli bu bakanlik isinden binali bey..
  • ismini bina'lı yıldırım gibi salak bir şekilde okuduğum garip kişi.
  • 100 insan canının bakanlık koltuğundan daha ucuz olduğunu ispattan sorumlu devlet bakanı. görevinde kendisine başarılar diliyoruz.
  • muhtemelen "ne var ben mi çıkarttım raydan treni" gibisinden bi açıklama yapmasını beklediğim bakan.
  • genelde boyle tipler acilislarda herseyi ben yaptim tarzinda one cikarlar.
    boyle kazalarda* turlu bahanelerle sorumluluktan kacarlar.
    biz de gider oy veririz, o ayri mesele.
  • istifa etse de etmese de bu kadar ölünün vicdan azabını nasıl kaldıracağını merak ettiğim insan... recep tayyip erdoğan daha 2-3 gün önce telefon numarasını vermişti kendisinin televizyon kameralarının önünde, arayanı soranı çok olsa gerek bugün, özellikle de iyi niyetlerini bildirenler...

düzeltme: adam medvedev gibi çıktı yahu... ne dayanıklı vicdanı varmış... hala ulaştırma bakıyor adam...

medvedev derken, dmitri medvedev bu arada... hata olmasın...