şükela:  tümü | bugün
  • ibb başkan adayı sayın binali yıldırım’ın malvarlığını görünce sorduğum soru.

bildiğim kadarıyla kendisi orta gelir seviyesine sahip bir ailede büyümüş ve mühendis olmuş bir insan. mesleği ile de uzun zaman alakalı olma fırsatı olmamış, yıllardır siyasetin içerisinde yer alan tecrübeli bir başkan adayı. hangi ara bu servete sahip oldu, hiç anlayamadım.

edit: bakın arkadaşlar, insan nasıl sefil olur biliyor musunuz? kendi hakkını yiyenleri savunmak zorunda kaldıkça sefil olur. hakkını yiyenlere hesap soramadan, yalandan başkasını örnek gösterip karşı atağa geçmeye çalışarak sefil olur. 40 yıllık inşaat şirketinin varisi olan bir insanın sahip olduğu varlık ile kendi hakkından çalınanı bir tuttuğu zaman sefil olur.

siz siz olun, sefil olmayın. para yine önemli değil de, onurunuzu kaybetmeyin.
  • (bkz: rabbim yuro yaa kulum dedi)

başlığa “17 senede nasıl yaptı” eklenmeli aslında. çünkü ilginç bir tesadüf var bu zenginleşme nasıl olduysa tam da akp iktidari başladıktan sonra gerçekleşiyor,günahları boynuna.
  • reisi nasil yaptiysa o da oyle yapti
  • 16 yıl kısa değil ya,oluyor bir şekilde.
  • birader sen önce ekrem imamoğlu'nun nasıl avm sahibi olduğunu açıkla bi hele. sonra geliriz oraya.
  • oğlu kumarda kazanmıştır belki. benim aklıma başka bir şey gelmiyor.
  • oğlu singapur'da kumarhanelerde kazanarak elde etmiştir diye düşünüyorum.

https://www.google.com/…nda-konustu-110288.html?amp
  • çünkü çalıştılar
  • @mesinieskimiskeneftakunyasi
    çünkü babadan zengin. belediye başkanlığından önce ailecek inşaat sektöründelerdi.
  • oglu kumar masalari'ndan kaldirip, bibicigina hediye etmistir.