şükela:  tümü | bugün
  • hiç ihtimal vermediğim çekişmedir.
  • binali ile sürtüşmeleri olamaz. zira bir sürü ortak şirketleri var.
  • ancak (bkz: tostumu yedim bekliyorum) nezdinde yaşanacak savaş...
  • fitilini mehmet şimşek ateşlemiştir.

önce dün binali yıldırım, 'şangay 5'lisi ab'nin alternatifi değil' dedi. ardından bu akşam şimşek, 'ab çökmüyor tam aksine büyük bir başarı hikayesi' dedi.

https://twitter.com/…msek/status/802216106924580864

günlerdir, avrupa'ya atar üstüne atar yapan reis'e karşı açık bir cephe alıştır bu. önümüzdeki günler epey keyifli olacak.
  • kalpleri berrak su gibi saf ve temiz sözlükçülere selam ederim.

balık hafızalı mısınız arkadaş siz?
    minik sincap iki tane ilçe başkanı atamaya çalıştı da uzun anında tekmeyi basıp, "bunun gözü çok açık, sonrakini daha düşük profilli seçeceğiz" diye getirmediler mi bunu? uzundan izinsiz tv'ye açıklama bile yapamıyor adam nereye savaş açıyor.

lan sincabın yine bir vizyonu vardı, adam en azından diplomasiyi yemiş yutmuş, batı ülkeleri tarafından adam yerine konan bir vatandaştı. o bile "bıyakıyim mi başbakanlıyı abi, veyeyim mi size geyi" diye söndü gitti, şimdi haber alınamıyor. hatta suriye, rusya ne tür dış işleri faciası varsa üzerine yıkacaklar, fetö'yü de yıksak mı diye bakıyorlar. yemin ederim bugün sempati çiçeği gibi sevdikleri düşük profili silivri'ye tıkarlar iki günde.
  • binali yaşıyor mu lan? ben konuşmasından onun hep ölü olduğunu düşünmüştüm.

taraflarından birinin çoktan meftaası okunmuş, ne savaşı dedirtten başlık
  • sn başbakanımız çok güzel, fıkra anlatamayıp insanları güldürüyor. ben bu özelliğini çok seviyorum.

ama sn cumhurbaşkanımız deyince orada duracaksın arkadaş! o bizim liderimiz, öyle 3 kuruş dolar indi 5 kuruş euro çıktı, ab şunu dedi, bunu oyladı ile sevgimiz bitmez. o sevgi ölümüne bir sevgi. ölürüz, canımızı kanımızı veririz, sn cumhurbaşkanımızı kimselere yedirmeyiz.

tanklara nasıl kafa atmışsak, mermilere göğüs germişsek sn cumhurbaşkanımıza da öyle sahip çıkarız. evladımız gibi babamız gibi koruruz. ekonominin 3 aşşa 5 yukarı yapmasıyla bu sevgimizi bitirmeyiz.

sn başbakanımız, eminim ki sn cumhurbaşkanımızın bize emaneti olduğunu çok iyi biliyordur. aksi bir hareket asla yapmaz.