şükela:  tümü | bugün
  • beka sorunu içeren tweettir.

binali bey sonra tweeti silmiş, ekümenik kısmını çıkararak yeni tweet atmıştır.

lütfen birileri bahçeli'yi gaflet uykusundan uyandırabilir mi?
  • ekümenikliği tanımak ülke bütünlüğü ve istanbul'a yapılabilecek en büyük kasıttır.
    arkasından gelecek olanları tahmin bile edemeyecek çomar sürüsü bir belediye seçimi için ne saçmalayacağını şaşırmış durumdadır.
  • kürdistan,lazistan,ekümenik derken şahane (!) gittiğini gösteren tweettir.gidiyor...gidiyor...
  • bir kaç hafta önce nagehan alçı cnntürk’te ekrem imamoğlu’na ‘ruhban okulunun açılması gerektiğini düşünüyor musunuz?’ minvalinde bir soru sormuştu, ve bunu eminim ki adama yakıştırılan ‘rum/pontus’ muhabbeti ateşine benzin dökmek için yaptı. kendisi bakalım bu ekümen tanımasına ne diyecek...
  • bu ülkede olan hiçbir şeye şaşırmıyorum.

ya cahillikten ne yaptıklarını bilmeden yönetiyorlar ya da sürekli bir şeyleri kastederek ilerliyor hangisini yapıyorlar onu da ayırt edemiyorum.

(bkz: ekümenik)
  • adama pontus diye sağdan soldan saldıracaksın sonra ülkenin tanımadığı bir kavramla tweet atacaksın insan gerçekten hayret ediyor.
  • ben ekümen demedim. çükübik dedim. fikibok da demiş olabilirim.

ustasından öğrenmiş olmalı birşeyler
  • yandaşların elbette görmezden geleceği ifade.
    eko’ya trabzonlu diye yapmadığını bırakmayanlar, kendi ağzıyla “ekümenik” diyen adama karşı sağır kör taklidi yaparlar. böyle de yavşak, ikiyüzlü, utanmaz arlanmaz varlıklar.
  • bunu ekrem başkan deseydi,

yandaş başlıklar muhtemelen;

"müslüman görünümlü, gizli hristiyan, amerikan ve yunan uşağı, pontuslu ekrem! pkk nın desteği ile ayasofyayı kilise yapacakmış, ayrıca dhkpc desteği ile isa'nın heykelini taksime dikecekmiş"

gibi bir mix olurdu.

edit: bir daha okudum, cidden sıyırmışım balatayı.