şükela:  tümü | bugün
  • bi tc vatandaşı olarak merak ediyorum ve açıklanmasını bekliyorum. türkiye'nin en fazla yatırım yapılan bakanlığında yıllarca bakanlık yaptı. milyar dolarlık ihaleler kendisinin sorumluğundaydı. bakanlığında yollar yapıldı köprüler yapılıyor havalanları inşaa ediliyor. bunlar hep akçeli işler. ulaştırma bakanlığına başlarken mal varlığı neydi şimdi ne oldu?

oğlu karısı ve diğer yakınları ile beraber açıklansa fena mi olur? yakın bir geçmişte bunlar sıradan şeylerdi. önemli yerlere gelen insanlar mal varlığını açıklamak zorundaydı. hatta çok müslüman siyaset liderlerinin evlerinde ve bankalarda kilolarca altını olduğunu bu şekilde öğrenirdik. oğlunun sünnet düğününde takılan altınların ülker grubu bayiliği almaya yettiğini de orada öğrendik mesela..

sorumlu ve dürüst siyaset gereği merakımız giderilecek mi çok merak ediyorum..
  • 17 şirketi, 28 gemisi ve 2 süperyatı olduğu yazılıp çizilmiş t.c. başbakanının gizlemeye çalıştığı bilgilerdir. kılıçdaroğlu zamanında sormuştu, keşke peşini bırakmasaydı.