şükela:  tümü | bugün
  • gönüldağı denen rte(trt)tv de yayınlanan bir programda şu anda olandır.cennetlik başbakanımız gençliğinde babasıyla otobüs çalıştırmış, şimdi de programda kullanıyor.

https://i.hizliresim.com/bbq738.jpg
  • programda sempatik durmuştur.
  • aslında olması gereken yer tam da otobüsün şoför koltuğudur, hiç sakil durmamış tam üstüne oturmuştur... asıl bulunduğu makamda maalesef eğreti durmaktadır...
  • yakışır düşük profile.
  • itü mezunu bir mühendis ve kendi alanında, dünyada sayılı bir üniversitede yüksek lisans yapan birisi için "aslında olması gereken yer, şoför koltuğudur" denilen başlıktır. sırf meraktan soruyorum, bu özgüvenin kaynağı nedir? yani nasıl bir vasıfla, erzincan'ın bir köyünden çıkmış, liseyi bile bitirmenin zor olduğu dönemlerde iyi bir üniversitede iyi bir eğitim almış birisi için bu cümle kurulabiliyor merak etmekteyim.
  • bir tv programında gerçekleşen olay. başbakanın böyle hareketlerde bulunmasının da olumlu olduğunu düşünüyorum.

yalnız kendisi itü mezunu ama okuma yazma konusunda problemleri olduğunu da görmüştük. hele noktalama ve imla konusuna da hiç girmemek gerekir.
  • kanada başbakanın yaptığı sosyal deneyler geldi aklıma nedense.. halkı böyle kendine daha yakın hissettirmek için türlü şeyler peşinde bu siyasetçiler
  • kanada başkanı sokakta spor yaparken: "işte batı abi yaa görüyo musun."
    türk başbakanı otobüs sürünce: "ehuehemehemehe odobüşcü gibi la aynı keşge odobüscü olsaymış ahuğağah."
  • "abidik gubidik işler oluyor, hiç aklınıza gelmeyenler başbakan oluyor" atasözünün mucidi birisinde hiç de sakil durmamış.