şükela:  tümü | bugün
 • ırec free edition ile 3 dakika gibi bir sürede bilgisayarımdaki 16 gb ram in anlık görüntüsü, sistem günlüğü, clipboard geçmişi ve mevcut açık olan pencerelerin ekran görüntüsü ve daha bir çok veriyi istediğiniz bir dizine kaydeden bir programı piyasaya sunan şirket.

  --- spoiler ---

  all-in-one collect everything you need with a single click. blazing fast developed with performance in mind. malware resistant doesn't let malware interfere with the collection process. user friendly no scripts or weird settings. just click and run! hardware assisted talks with bare-metal directly for revealing the truth.
  --- spoiler ----

  ırec -incident response event collector ne işe yarar: malware bulaşan, herhangi bir şekilde sızıldığı düşünülen windows işletim sistemine sahip bir sistemin anlık görüntüsünü alabilen program. adli bilişimci yada sistem güvenliği ile ilgili teknik personelin tek tek yapması gereken bir çok işlemi bir kaç saniyede bir klasörün içine topluyor.

  adli bilişim alanında çalışan insanların işini çok kolaylaştıracak gibi gözüküyor. tavsiyeler veya düzeltmeleri çok hızlı şekilde işleme koyan bir çalışma ekibine sahip.

  https://binalyze.com/