• gelişmiş kullanıcı arayüzü ve hızlı, tatminkar destek konusunda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım sergileyen kripto alım satım platformudur. yeni eklenen coin ve tokenlarla portifolyosuna rağbet görmeyen para birimlerini eklese de qsp, pwr ve rdn gibi birimlerle toplam işlem hacmini kaydadeğer oranlarda artırmıştır. geliştirici ekibinin stop-loss ekranı üzerinde çalıştığı bilinmektedir. üç vakte kadar, benzer borsalardan bir eksiği kalmadan, ivmelenerek yoluna devam edeceği beklenmektedir.
 • müşteri odaklı, feeler düşük, arayüz kullanışlı trade yarışmalarında jaguar, iphone x falan veren canavar gibi borsa. bu aralar büyük bir güncelleme yapmışlar arada 500 hataları ile karşılaşabilirsiniz.
 • mobile app'inin arayuzu tehlikeli derecede kolay.
 • asyalı seviyesinde bir borsa. tıkır tıkır işlemekte. app'i de canavar (android için konuşuyorum ios app'ini indirmek bi mesele). bittrex politika değiştirdikten sonra buraya geçtim. mutluyum.
 • (bkz: süper bitcoin)'i destekleyecekleri söylenen coin borsası. severek kullanıyoruz.
 • giris yaparken diger borsalardaki gibi trafik levhalarinin oldugu fotograflarini secin benzeri sacmaliklar yerine - puzzle gibi boyle kaydirmali birsey yapmislar - hatta yapinca kac sn de yaptigin, yuzde kac kisiden daha hizli yaptigin gibi bilgiler paylasip , trade oncesi motivasyon arttirmaya calisan sevimli bir borsadir kendisi.
 • 53 iota'ya yetecek kadar btc tanımladım buraya. 53 iota alımı için talimat verdim. iota hesabına geçen miktar 52,984 oldu. küsuratın şu an için anlam ifade etmediği, küsuratlı satışın yapılmadığı birimi hesaba küsuratlı olarak tanımlayarak resmen orospu çocukluğu yapmış sitedir. ya da bilen biri lütfen söylesin, ben mi bir mallık yaptım da böyle bir durum oluştu? "exchange fee hariç 53" şeklinde bir seçenek var da ben mi görmedim?

  tanım: ne olursa olsun, her borsa gibi ufak ibnelikler yapan site.

  edit: colorblind nick'li arkadaş sağolsun öğrendim ki küsurat iota'lar, binance'ın kendi iç para birimi olan bnb'ye dönüştürülebiliyormuş. iota görece yüksek bir fiyattayken küsuratları bnb'ye çevirip, daha düşük bir fiyattayken 1,04 iota alınması için emir verdim ve böylece 0,984 iota'mı 1,04 iota'ya dönüştürmeyi başardım.
 • binancenin şarkılarını seviyorum sadece.
 • geçtiğimiz 1 saatte şu site yüzünden 2000 dolar kaybettim. tıklarsın işlem yapmaz, giriş yapmaz, onay maili göndermez.

  kesinlikle bitfinexe geçin. alım yapamadım, satış yapamadım. şu anda yedikleri küfürün haddi hesabı yok.

  edit: ayrıca para çekiminde acayip bekletiyor. cex.io'dan toplamda 5 dakikada ödeme yaptım, eth aldım, tx id aldım. buradan eth çıkışı yapmak istedim 25 dakikadır processing, tx id yok.

  edit: an itibariyle timeout vermektedir.
 • hiç bir yaşam belirtisi belirtmemektedir. ıota ve yoyow sanırım şu an dağıttı.
hesabın var mı? giriş yap