şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çinli cryptocurrency exchange'i. şu adresten ulaşılabilir.
 • ıco trading konusunda diğer platformlardan bir adım ilerde olan exchange sitesi.bittrexte bulunmayan yoyo ve lrc gibi coinlerle güzel kar elde edebilirsiniz.
 • hong kong merkezli oldugu icin china ban mevzularindan etkilenmeyen borsa. kendine ait coinde var binancecoin. arada bir pnd yaparlar.
 • bittrexden daha iyi ve işlemler daha hızlı. en önemlisi fee bedelleri daha düşük. üzerine kendi coinleri ile trade yaparsanız fee bedeli ilave %50 daha düşük. buradan kayıt olunursa yaptığınız işlemlerden bize de komisyon düştüğünü iddia ediyorlar. sonuçta fee bedelinin hepsini borsa almasından iyidir heheh.
 • gayet kullanışlı ve hızlı kriptopara borsasıdır.

  peki avantajı nedir?
  bir miktar bnb coin alırsınız ve ayarlarınızdan komisyonları bununla öde seçeneğini işaretlersiniz. böylece komisyonlar %50 aşağı düşer.
  - kullanımı kolaydır, her şeyi tek ekranda görebilirsiniz.
  - iota, wtc, eos gibi coinleri bitfinex'in zor arayüzü dışında alabileceğiniz bir yerdir.

  üye olmak için https://www.binance.com/?ref=10108616 linkini kullanırsanız, karşılıklı kazanabiliriz.
 • gelişmiş kullanıcı arayüzü ve hızlı, tatminkar destek konusunda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım sergileyen kripto alım satım platformudur. yeni eklenen coin ve tokenlarla portifolyosuna rağbet görmeyen para birimlerini eklese de qsp, pwr ve rdn gibi birimlerle toplam işlem hacmini kaydadeğer oranlarda artırmıştır. geliştirici ekibinin stop-loss ekranı üzerinde çalıştığı bilinmektedir. üç vakte kadar, benzer borsalardan bir eksiği kalmadan, ivmelenerek yoluna devam edeceği beklenmektedir.
 • (bkz: iota) ve bir çok altcoin alabileceğiniz bir borsadır. volume olarak yüksek ve güvenilir bir altcoin borsası olan binance'nin fee "işlem" oranları da bittrex ve poloniex'e göre daha düşüktür.

  kimlik doğrulaması yapmadan günlük 2 btc işlem yapabiliyorsunuz. binance borsasına kayıt olmak isteyenler şuradan kayıt olabilir.

  bol şanslar.
 • google authenticatior'da eğer barkod onaylanmıyorsa ayarlardan "kodlar için zaman düzeltme" diyerek problemi çözebilirsiniz.
 • hesap açıldıktan 1 saat sonra, gerekli belgelerin verilmesi durumunda, onaylama işlemini halleden güzel site. çok sayıda altcoin'in yanında şu aralar sınırlı borsada bulunan ıota coin'iyle işlem yapmaya izin vermesiyle gönlümde taht kurmuştur. ayrıca ilgilenenler için arada kampanyaları bulunmaktadır.

  her türlü borsada 2fa'yı etkinleştirmeniz gerektiğini de ayrıca not düşeyim.

  arzu edenler şuradan başlayabilir: https://www.binance.com/?ref=11597072
 • iota, cardano, salt, enigma ve monaco gibi bir çok gelecek vadeden coin'i alabileceğiniz sitedir. günlük 2btc'ye kadar olan işlemlere hesap doğrulaması olmadan izin vermektedir.

  üyelik için : https://www.binance.com/?ref=11577566