şükela:  tümü | bugün
1648 entry daha
  • kendi çıkardığı coin i shilleyen çinli bir uyanığın exchange sitesidir.
    bu adama zerre güvenmiyorum.
    doyumsuz insanlara asla güvenilmez.
    bir sorun çıktığında tüyeceğini düşündürtüyor
    çinli olduğundan herhalde...
  • cüzdanda küçük bakiyeleri gizle seçeneğini seçtiğimde 15 dolarlık bakiyeyi de gizledi. lan 15 dolar dediğin 120 tl yapıyor; o para için burada birbirini dövecek adamlar var?! günlük asgari ücretten bile fazla.

velhasıl her yerde karşımıza çıkmakta; ahvalimizin vehameti...
  • küçük bakiyeleri gizle seçeneği 1/1000 btc oranını ifade eder. şu an btc 64 bin dolar seviyelerinde olduğu için 64 dolardan küçük bakiyeleriniz düşük bakiye sayılır değerli arkadaşlar...
  • bugün coinler 2.kez çok sert düştü. ortalığın anasını ağlattılar. o yüzden kredi çekip bu işe girmeyin
  • tr ve globale ayni anda uye olursaniz sizin icin buyuk avataj saglar, ozellikle para cekimlerini tr uzerinden yapmalisiniz. global uzerinden al sat yapip tr uzerinden banka transferi sizleri olasi komisyonlardan kurtarir, ayrica burdaki ref linklerine guvenmeyin. tanidiniz veya guvendiginiz kisilerden 10/10 linkleri ile uye olmaya calisin. bilmediginiz bir konu olursa yesillendirin. uye olurken 10/10 linke ihtiyac duymaniz ve bulamamaniz durumunda yesillendirebilirsiniz.
  • c-patex ya da crex24 platformunu kullanan varsa, yeşillendirirse sevinirim.

tanım: kripto para platformu.
  • bende yanlışlıkla küçük bakiyeleri gizle diyen gruptanım. deneme amaçlı 4-5 tane coine yaptığım yatırımları alıp bnb ye dönüştürdü. 470 den aktardı bende.o an kendi salaklığımın ise yarayacağını nereden bilebilirdim ki.
  • dünyanın en büyük borsası olması kullanıcısına en iyi deneyimi sunuyor anlamına gelmiyor malesef. sms gelmemesi saçmalığı, live chat yerine bottan aktarım tamamen fiyasko. verdiği apy oranları yerlerde. ne kadar çokluk okadar az kazanç.
    2 aydır tası tarağı topladım gate.io borsasındayım. gate varken neden hala bu sefalete katlanılıyor anlamak mümkün değil.
    binance a henüz düşmemiş kaliteli tokenlerin hepsi gate.io ve kucoin den geçer dostlar. 14 gün gate tokeni tutar vip 1 olur startup a ve ido lara katılırsın 2 günde bir airdropa girersin. gt token in toplamda 121 milyon tokeni yakmasıda güzel bir değer artışına yansıyacağı öngörülüyor. tabiiki bir bnb gibi olması beklenmemeli. fakat token burn süreci devam ettilikçe fiyatlanmaya yansıyacaktır. total supply 300 milyon adetten 178 milyon adete düşmüş durumda. kaçın kurtulun doyuma ulaşmış tokenlerden.
    gate.io ya üye olmak isterseniz

refli gate io sign

refsiz gate io sign refsiz
  • ref kodu verenlere sesleniyorum * (bkz: refli kod vermek yasak). yine de siz bilirsiniz
  • bu borsaya girerken referans linkinin öneminin farkında değildim. referans linksiz üye olduktan sonra başka bir hesap açayım gibi bir şansınız olmuyor. binance referans linki için ikinci hesabı açtığınızı anlıyor ve aynı kimlik bilgileriyle hesabı doğrulamıyor.

yeni üye olmak isteyen arkadaşlara en avantajlı referans linki olan %10luk linki gönderebilirim. mesaj atmanız yeterli. benim yaptığım referanssız üye olma hatasını siz de yapmayın. miktarlar ufak olsa da daha az komisyon verebilecekken başkalarına göre daha fazla vermek inanın insana koyuyor.
3 entry daha