• aşırı yüklenmekten patladı canımın içi. 1 saate açılır umarım.
  • alım satım, kar zarar oranlarının ana liste üzerinde gözükmemesi çok saçma olan mobil uygulama. ben aklımda mı tutucam bunları? kaçtan aldığımı görmek için ebesinin nikahına girip kontrol etmem gerekiyor. anlık kar zarar takibi yapılması lazım.
  • sakın papara ile para yükleyip %1 komisyon vermeyin. binance tr hesabı açın. binance hesabı ile ikisini eşleştirin.

herhangi bir bankadan binance tr hesabınıza tl yükleyin. banka uygulamasında binancenin iban numarasına parayı gönderin. 2 dakikada hesaba geçer. isteğe göre usd'ye çevirip ( busd - usdt) global binance hesabına gönderin. cüzdan kısmından transfer diye seçenek var.

mutlaka referans linkiyle kayıt olun ancak %10 size, %10 referans veren kişiye şekilde düzenlenmiş ref linki ile kayıt olun. ayrıca hesabında 500bnb ( şu an yaklaşık 275bin dolar) olmayan biri size %10dan fazla komisyon veremez. ben veriyorum diyenler çoğunlukla doğru değildir.

görsel görüldüğü üzere 15 ve 20 seçenekleri kapalı.

size tavsiyem buradaki referans yerine reelde görüştüğünüz birinden referans almanız. zaten kullanan sayısı kullanmayan sayısını geçti. *
  • bnb düşmeye başlayınca bnbdown tahtasını kapatan çakal.
    hadi onu kapattın, sxpdown'dan ne istedin akideş.
    18 saat sonra açacakmış. param 18 saat kuzu gibi yatacak orada. daha da bu up-downlara bulaşmam.
  • dünden beri 4 bin küsür liralık busd' min üstüne yatan oluşum. trbinance'dan global binance'a -binance transfer- ile gönderdiğim paradan haber alınamıyor. para yerelden çıkmış görünüyor ama globalde hiç bir hareket belirtisi yok. yerele, globale, zendeske, her yere yazdık. umursayıp cevap veren dahi olmadı. kendisiyle ilişkimiz çok kısa vadeli olacak gibi gözüküyor bakalım. o para bana bir şekilde geri döner de ben sana geri döner miyim binance efendi? orası biraz sıkıntılı...
    edit: bu da burada kriptoya girişimizdeki tatlı bir anı olarak dursun. sorunun çözümü binance globalde farklı bir bir hesabımın(telefon numarasına tanımlı) olması kaynaklıymış. benzer sorunu yaşayan arkadaşlar benzer bir çözüm arasınlar.
  • aniden bütün coinler düşüp geri toparladı. bir tek bende olmuş olamaz bu

edit:çok sert düştüler
  • al-sat ekranında fee'leri göstermemesi çok itici.
  • iki üç dakikalığına çöken borsa. bu iki üç dakikada insanlar ne kayıplar vermiş, ne karlar kaçırmıştır acaba.
  • kendi çıkardığı coin i shilleyen çinli bir uyanığın exchange sitesidir.
    bu adama zerre güvenmiyorum.
    doyumsuz insanlara asla güvenilmez.
    bir sorun çıktığında tüyeceğini düşündürtüyor
    çinli olduğundan herhalde...
  • kripto para borsasıdır.
    merkezi çindir.
    türkiye için mevcut türkçe siteleri bulunmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap