şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
  • kullanıcı sözleşmesinde kafama göre kapatırım diye bir madde yoksa son yaptığı işle ilgili ciddi bir soruşturma geçirmesini umut ediyorum. milletin çoğunu likidite etti.
  • az once eth/usdt 2140$ dan short girmemin ardindan eth chartlarda 1400-1500$ arasi geziyor gozukurken bir anda “2760$ dan likit oldunuz” diye mail atarak parama cöken firma.

butun balina hareketlerini organize eden de binance zaten. dolandirici oldugunu biliyordum zaten ama bu kadar gostere gostere yapacaklarini tahmin etmemistim.
  • herhangi bir yasaya tabi olmayan kripto borsasi. (bkz: kimi kime sikayet edecegiz) coin borsalarinin ozgurlugu parlatilirken, bu ozgurlugu denetleyecek herhangi bir kurumun bulunmamasini da mukemmel bir fikir olarak lanse eden uber zekali analistleri umarim bu tip sorunlara da mantikli cozumler uretebilirler ustun zekalariyla. kripto piyasasinin mesrulasmasi ve devletler tarafindan kontrol altina alinarak denetlenebilmesi magduriyetleri bitirecek yegane yoldur. aksi kesinlikle iddia dahi edilemez.
  • tam para yapılacak dönemde vadeli işlemleri kullanamıyorum açtırmıyor. böyle orospu çocukluğu olamaz. bye bye binance.
  • uygulama güncelledik bütün ayarlar gitti giriş yapmada sıkıntı çıkarıyor falan. ya babacım sikerim sizin guncellemenizi ama.
  • bu düşüşte çökmediği için kendilerine teşekkür ediyorum. hem zararımı çıkardım hem de kara geçtim.
  • mobil uygulamasındaki (belki web uygulamasında da öyledir) “pnl” dediğimiz kar/zarar linki ve sayfasını bugün biraz önce kaldırdılar. 19 mayıs 2021 bitcoin çöküşü sebebiyle millet zararı görüp kanser olmasın diye yaptılar sanırım lol.
  • yasal hakkımı kullanacağım diyenlere cayman adaları mahkemelerinde başarılar dilediğim kumarhane.

komple fişi çekseler bile bir bokum yapamaz kimse. resmi olarak tanınmayan bir hizmet, oyun parası gibi sanal bir ürün, cayman adaları ve bir grup çinli… para kazandığı sürece güvenli ama zarar ederlerse hiçbir güvencesi yok.

x30 shortlamış da parası ne olacakmış vs. diyenler için gelsin:

https://twitter.com/…status/712692052597846016?s=21
  • şu adamın videolarına bayılıyorum. cz kadar büyük dolandırıcı yok bu piyasada.
  • sıçmaktalar an itibariyle. simple buy çalışmıyor bir saattir.
hesabın var mı? giriş yap