şükela:  tümü | bugün
  • binance'ta fee olarak bunu kullanırsanız yarı yarıya iskonto yapıyor. misal 0,1 yerine 0,05 alıyor. ben aldım çokça.
  • 2 haftadır güzel bir yükseliş trendinde olan kripto para
  • zannımca nisan 2018 de 50 dolar ı aşabilecek coin. binance ın kripto dünyasında artan popülerliği ile kendisine ait kripto parasının da popülerliği artacaktır. fee olarak %50 indirim yapması da bu tezim de büyük pay sahibi.

insanların yatırım yaparken en çok ihtiyaç duydukları şeylerin başında güven duygusu geliyor. binance adı altında bu paranın yeni yatırımcılara güven pompalayacağını düşünüyorum. tabii ki ytd.
  • aslında hatrı sayılır bir miktarda alıp binance hesabında durmasında fayda var. 2 dolar seviyelerindenken bundan 100 tane falan almıştım ben. sonra 3'e yaklaşırken çoğunu bozdurdum. şu an hem usd'ye karşı, hem de btc'ye karşı yükselişini sürdürüyor. binance'ın marketteki kullanım oranı arttıkça o da yükselecek gibi gözüküyor. bnb ile yapılan işlemlerde masraf daha az kesildiğinden herkes ufak da olsa hesabında binance coin bulundurmak zorunda kalıyor. haliyle belki sizi zengin etmez ama ufak da olsa kar getiren alt coinlerden birisi olabilir.
  • çok fazla al sat yapıyorsanız tavsiye ederim , fee olarak oldukça daha az düşündürüyor al, sat ve iptallerde.
  • binance işlem hacmini arttırdıkça kaçınılmaz olarak yükselecek gibi geliyor bana. borsanın kendisine yatırım yapmak gibi biraz. çerezimle izliyorum.
  • çok sevdiğim borsanın kendi coini. transferlerde bnb kullanırsanız %50 az fee ödersiniz. hatta bnb bazında al/sat yaparsanız fee ödemezsiniz. bence en büyük mevzu bu.

binance.com ( refli link ) 'un en güzel taraflarından biri olduğu için de zamanla fiyatının artacağını düşünmüyorum. zaten insanları bunu kullandırtmaya itiyorlar, e bu coin çok pahalı olursa tercih edilmiyor hale gelecektir. yada fiyatı uçacak ama uçtuğu oradan bnb fee komisyon bedelini düşüreceklerdir.

not: link reflidir. sana gelecek komisyon borsaya gitsin diyenler zaten binance.com'dan direk yürürler sanıyorum hehe.
  • binance borsasının kendi coinidir. aramaya inandım lakin bulamadım. bu coin üzerinden al-sat yapıldığında min 1 bnb lik işlem yaılabilmektedir. 1 bnb ise bu sıralar 5 $ yani aşağı yukarı 15-16 tl gibi bir rakama tekabül eder. binance borsası btc ile yapılan işlemlere min 0.0001 btclik sınırlama koyuyor. o da yaklaşık olarak 70 tl oluyor. küçük oynayanlar için bnb üzerinden al sat yapmak avantajlı hale geliyor.
  • trade yaparken 50% komisyonu indiriyor diye alıp kenara attık, şu an çılgın atmakta. 4 tane almıştım 33.000 iken, şimdi 62.500'den sattım geri. 30'lara inince tekrar alırım. neye niyet neye kısmet.
  • kendi rekorunu kıran binance.com'a ait bir alt coin. an itibariyle 9$.

refli link yok evet.