şükela:  tümü | bugün
  • binance işlem hacmini arttırdıkça kaçınılmaz olarak yükselecek gibi geliyor bana. borsanın kendisine yatırım yapmak gibi biraz. çerezimle izliyorum.
  • binance'ta fee olarak bunu kullanırsanız yarı yarıya iskonto yapıyor. misal 0,1 yerine 0,05 alıyor. ben aldım çokça.
  • çılgın gibi yükselmiş ve aldığım fiyatı 2ye hatta 2.5'a katlamış coin. ulan komisyon buradan gitsin diye aldığımız coin her şeyin çakıldığı süreçte en büyük kârı getirdi olaya bak :) aslında biraz vizyon olsa devamlı üye sayısı artıyor burada belli ki bnb de orta vadede stabil olarak yükselecek diye daha çok alırdım ama biz varsa yoksa uçacak kaçacak diye 1er cent oynayan coinleri kovalayalım.
  • uzun vadede piyasa hacmi arttıkça artacak bir coin. işlem hacmi ne kadar fazlaysa değeri o kadar artacak. her zaman portföyde %15-20 arası tutun derim.
  • hakkında yazılan ilk entryleri okuyunca içimi sızlatan coindir.

adam 2 dolar demiş 1 ay önce.. suan 23 dolardan girdim bnb ye.. bir ay önce alan arkadaş parasını 10 a katlamış. ben iki ye katlasam yeter..
  • şu an 17 dolar seviyelerinde seyretmekte. tüm btc'mi bnb'ye çevirecem. 1 ay bekleyeceğim, bu süre içinde x10 olmadığı sürece bozdurmaycağım diye düşünüyorum. götümüze girmez umarım
  • 2,4 dolar iken aldığım ve şu anda 21 dolar olan coin.
  • "sadece binance üzerinden komisyon ödemeye yarıyor" şeklinde tanımlamanın doğru olmayacağı şükela coin.

çünkü diğer coinlerin %99.98'i hiçbir şeye yaramıyor.

ne oran ama...

edit: arkadaşlar rakamla alakalı kaynak soran olursa tuik'in siteden bakabilir resmi istatistiklere.
  • yatırımımın %70'ini kaydırdığım coindir. kalan %30'lık kısmı da siacoin'de.
    binance'den alım sıtımını yapabilirsiniz:
    https://www.binance.com/?ref=11791103
  • beni yatırım yapıp yapmama ikileminde bırakan koin. yükseliyor efendim durduramıyoruz.
    sadece kendi sitelerinde satılıyor oluşu düşündürüyor işte insanı.