• ya amına koyyim bu nedir ya. entry giderse diye buraya bırakıyorum. başlıycam artık refli linkinize. sözlük iyice çöplüğe döndü. bitcoinin popülerliğiyle birlikte yeni nesil gerizekalılarımız oluştu. sözlük yönetiminin artık bu olaya el atması lazım.
  • adam üşenmemiş url shortener ile ref linkini kısaltmış.
    dahiyane.

/find şuradan
    /ban

/find ref
    /ban
  • referanslı linklerinizi sikeyim kodumun akbabaları.

yukarıdaki arkadaş anlatmış. bu ibnelere para falan kazandırmayın arkadaşlar.

gidin sokakta dilenin siber soytarılar sizi.
  • binance tr hesabı aç, komisyonsuz eft yap, busd/usdt al, binance global'e transfer yap şeklinde oldukça basit bir seçenek varken neden kart, neden komisyon kuzum? nakit yok diyorsan da senin olmayan para ile yatırım konusunu bir düşün derim.
  • sanal kredi kartı ile kripto alamayacağınız site. zira çekilen miktarlar "nakit çekim" olarak işlem görüyormuş. yani "alışveriş" olarak işlem yapılmadığı için mecburen nakit çekim işlemlerine izin veren bir kart ile işlem yapmanız gerekiyor.

hesaba bağlı karttan da çok ciddi oranda komisyon istiyorlar.
  • refli link dilencilerini yeniden uyandırmıştır. zombi gibi üzerime üzerime geliyor pezevenkler. amk binance
  • kullandığı borsanın haberlerini takip etmeyen userları gösteren borsa. bakımda borsanız alooo, bakımda...
  • bir miktar iota almak için kullanmaya çalıştığım kripto para borsası. ilk kez denedim, o yüzden küçük bir miktarla işlem yaptım. gönderdiğim litecoinlerle önce btc, sonra iota almak için işlem yaptığımda x.xx'den sonraki litecoin küsüratını işleme katmadı. aynı şeyi btc'den iota alırken de yapmadı ve hem btc'de hem ltc'de bir miktar küsürat içeride kaldı. işlemleri hem mobilden hem bilgisayardan yapmama rağmen çözüm bulamıyorum. bilen çözen var mıdır acaba?
  • refli link vermeyeni sikiyorlar herhalde. her yer refli link oldu amk.
  • biraz evvel bitfinex hesabımdan belirli sayıda ripple aktarımı yaptığım coin borsası.

ama hala daha binance hesabımda göremiyorum, bitfinex işlem panelimde completed diyor. bu para şuanda nerede arkadaş?
hesabın var mı? giriş yap