şükela:  tümü | bugün
  • shortcuların şu anda handjob yaptığı türev araç şeysi.

sadece boğa piyasasında long için kullanınız .
  • mobilden erişilemiyor. ios ve android iki farklı cihazda denedik “uygulamanızın sürümünü kontrol edin” gibisinden bir şeyler diyor

benim gibi erişemeyen salaklar için edit: uygulama dilini ingilizce yapınız. ne alakaysa amk
  • on gün boyunca kazanırsın 11. gün hepsini elinden alır. anlık yüzde 20 düşüp yükselebilen bir piyasaya ek olarak binance, future işlemlerinde ekstra işler yapıyor ve normal fiyatın çok üzerine veya altına iğneler atıyor. para kazanan vardır ancak çok az kişidir.
  • binance hesabı. biraz şans, çokça teknik analiz ve tecrübe isteyen kaldıraçlı vadeli işlemler. kazanması çok güzel de kaybetmesi insana koyuyor. benim gibi atın 50 dolar ufak heyacanlar yaşayın ama gözünüzü sakın ayırmayın. bir film vardı uyursan ölürsün diye bir repliği. heh işte bunda da pozisyon açıp ekranı kapatırsanız ölürsünüz.
  • uzun yıllar boyunca bunu kullanıp genel olarak karda kalabilen insan irade terbiyesi semineri versin. veya finans ile ilgili bir seminer de olabilir.
  • 4kat kazandıktan sonra likit olmuş biri olarak diyebilirim ki kazanç sağlandıktan sonra en azından ana paranızı çekip kar payıyla devam edin.
  • ne yaptığınızı tam olarak bilmiyorsanız girmemeniz gereken kumarhane. on gündür harika gidiyordum günde 200 usd çekmeler vs, bir anda ne olduğunu bile anlamadan likidite oldum ve 500 usd çöpe gitti. allahtan genel olarak zararda değilim ama yine de en azından 350-400 doları çok rahat kurtarabilecekken hırsımın kurbanı oldum. bir kere daha deneyeceğim yine batarsa futures hesabını kapatma vaktimiz geldi demektir.
  • merakımdan kar paramla denediğim platform, fx de yapmış birisi olarak fx daha manyıklı. fx de 7-10 gün arasinda güzel bir kar veya batış yaşarken burada 2. günde battım. aklı olanın bulaşmaması gerekilen bir yer. spot alın gerekirse 10 yıl beklersin tl bazlı zarar etmez kar edebilirsin ama burada 10 gün kazansan 11. gün hepsini iade edersin.
  • kaldiraci cok abartmadigim halde spottan yaptigim karlari burda afiyetle yiyorum.
  • yüksek kaldıraç kullanıp gaza gelip tüm cüzdanı bırakanlar var yapmayın, o paraları kolay kazanmadıysanız kolay kaybetmeyin azıcık akıllı olun