şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • banka hesabımdan kendisine bir saat önce transfer ettiğim nakitimin hala ulaşmadığı mobil uygulama şeysi. normalde böyle olmazdı. alttan coin alacağız ya illa bir engel çıkacak.
  • normal'de (bkz: btcturk) 'e yatirip ordan usdt alip sonrasinda (bkz: binance)'ye yolluyordum fakat hesabimi acmam 3dk felan surdu denemek icin 5 tl yatirdim oldukca hizli. maliyetleri dusurmek icin trc20 agindan usdt yolluyordum fakat binance'ye para yollarken $0.25 karim oldu.
  • şifre kabul etmiyor. şifre sıfırlamayı reddediyor. ne oldu hacklendik mi şimdi? var mı aynı sorunu yaşayan?
  • binance global'i açıyorum ama tüm işlemler durmuş gibi. hiç hareket yok. lan yoksa?!? tosuncuk?
  • adamlar 2 gün önceden şu saatler arasında işlem yapılamayacak diye açıklama yapmış hala tosuncuk diyorlar.
  • bugün sabah saatlerinde (9:15) banka hesabına tl çekme işlemi yaptım. işlem tamamlandı yazmasına rağmen yaklaşık 20 dakika oldu ve para banka hesabıma yansımadı.

başına daha önceden böyle bir şey gelen oldu mu?

ek: destek geri döndü. ziraat bankası genelinde diğer bankalara aktarimda sorun varmış. benim para hesaba geldi az önce. kısa zaman içerisinde düzelecekmiş
  • girmek istediğim ama giremediğim kripto borsası.

bilgilerimi giriyorum, telefonunuza kod gelecek diyor. iyi güzel, kod geliyor ama ekran buhara dönüşüyor. kod girecek yer kayboluyor kod al dediğin al.

küresel borsanın türkiye sürümüne bak. türkiye'ye hizmet veren dünya firmaları bile suyunu çıkarıyor. nedir bu ülkenin adam gibi hizmet alamadığı.
  • sıkıntılı bir aracı.

sms ve e-posta doğrulama kodları defalarca doğru girilmesine rağmen yanlış kod hatası veriyor.

edit: bu sorun halloldu. hesaba para yükledim. kimlik doğrulaması istedi. kimliği yükledim defalarca kabul etmedi.

çözüm olarak "bilgisayardan başka bir telefon numarasıyla giriş yap" gibi abuk sabuk şeyler önerdi.

sorunlar üzerine hesaba yüklediğim tl'yi cuma saat 15'te geri çekme işlemi başlattım. 2 saatlik banka çalışma süresinde halletmediler ve pazartesi gününe salladılar resmen.
  • yine en gereken yerde çökendir.
    beni bana yekten kırdıran binanceın nedenini bilsem ne fark eder ki ?
  • bnb'ye dönüştür kısmı ne zaman aktif olacak belirtmeyen uygulama. kardeşim içerde bir kuruşumu bile bırakamam açın şu özelliği.

hesabın var mı? giriş yap