şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakan başın kurucusu olduğu yeni yerli bitcoin borsası. altcoin de olacağı söylentiler arasında. kurucusunun da girişimcilik tecrübesi ile muadilleri gibi altyapı problemi yaşamayacağını ümit ediyoruz.
  web adresi
 • cok yaratici bir girisimci arkadasin buldugu super koyin piyasasi ismi. ben cok sevdim, herkes kullanmali.

  bu da link; hem de referansli :) `:https://www.binans.com/ref=doktormelekyatirimci`
 • yaratıcı değildir, yapılmışı vardır. (bkz: binance)
 • mayıs haziran 2018 civarında piyasaya girmesi planlanan türkiye'nin yeni cryptocurrency exchange borsası.

  hakan baş, mustafa alpay ve alper özdemir tarafından kuruluyor. webrazzi fintech 2017'de hakan baş ilk defa bahsetti. güvenlik kısmında işi çok sıkı tutmaları önemli bir nokta. exchange yapılabilecek currencyler bitcoin, ethereum ve ethereum based tokenlar olacak. ortadoğuda yaygınlaşmak gibi bir hedefleri de var. göreceğiz neler olacağını.
 • üyelik alımına başlamış kripto para borsasıdır.

  türk kripto para piyasasına çok sağlam bir giriş yapacağa benziyor. bir projede hakan baş ismi varsa orada güven ve başarı var demektir. referans sistemi, ara yüz ve kullanım kolaylığı ile diğer piyasa oyuncularının kısa zamanda önüne geçecektir diye düşünüyorum. röportajlardan ve okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla güvenlik altyapısı konusunda da sıkı çalışılmış. türkiye'den kripto para alanında çıkan dünya çapında bir proje olmasını umuyorum. hadi bakalım, bol şanslar.
 • muhteşem türk yatırımcıları proje klonlayalım derken bu sefer frene basmayı unutup ismi de klonlamışlar. *

  hesap onaylatanlara 100tl, her referansa da 10tl hediye ediyor.

  isteyene refl linki: https://www.binans.com/ref/rn7e6n

  işim olmaz diyenlere https://www.binans.com/
 • 1. tanım: türkiye'nin açık ara en ucuz isimli kripto para borsası.

  bir de bu yaratıcı ismin arkasında reklamcılar varmış.

  ilk ekran güzel ama site genel anlamda çok az bilgiye sahip. anlıyorum, alım satım işlemleri başlamadı ama destek bölümü patlak. bu linki hiç koymayın o zaman. ücretlendirme bilgisi yok, nabza göre mi belirleyeceksiniz ücretlendirmeyi? belliyse neden koymuyorsunuz?

  tasarım anlamında da ilk aşamada küçük ama önemli bug'lar mevcut. çok acele etmişsiniz binans, böyle bir girişim aceleye gelmemeliydi. bootstrap framework kullanacağım derken, hazır angular component'leri kullanacağım derken tasarımda güvensizlik yaratmışsınız. siz yukarıda yazdığım herşeyi belki 1 haftaya toparlamış olacaksınız, peki böyle problemler güvenlik tarafında da varsa ne olacak?

  2. tanım: lansmanındaki problemlerden dolayı güven hanesine -1 puan koyan borsa.
 • henüz kullanmaya başlamadım istediği kimlik bilgileri vs uğraştırıcı geldiği için, daha sonra doldurup buraya deneyimlerimi ekleyeceğim. hangi kripto paraları barındıracağını da merak ediyorum.
 • yeni açılmış bir türk kripto para borsası.
  öncelikle 100 tl bonus ile ilgili şöyle bir kısıt var, bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

  --- spoiler ---
  hesabınız onaylandığında, sadece komisyon ücretlerinde kullanılmak üzere 100 tl hesabınıza tanımlanacaktır. detaylar için tıklayınız.
  --- spoiler ---

  yani bu şu manaya geliyor, bonus yalnızca bu borsa üzerinden kripto para alım satımı yaptığınızda işlem ücreti olarak borsanın keseceği miktar için geçerli olacak. bu para ile bir değer satın almanız mümkün değil. aksi saçma olurdu zaten.
  örneğin, siteye türk lirası yüklediniz ve bitcoin satın almak istiyorsunuz, borsa normal şartlarda burada bir komisyon alıyor, işte bu 100 tllik bonus devreye girecek ve sizden bir süreliğine (bonus bitene kadar) komisyon alınmayacak.

  öyle amcayı, dedeyi kayıt ettirecek bir avantaj değil.
  kayıt olmak için (refli)
 • hala en iyi türk kripto borsası aşağıdaki olduğu için kullanmayacağım hede:

  bitfeks