• bi kerıfıl
  • devşirme isimli siteye yaratıcı diyen andavalları görmemize vesile olmuş site. refli link atmış bi de.
  • üyelik alımına başlamış kripto para borsasıdır.

türk kripto para piyasasına çok sağlam bir giriş yapacağa benziyor. bir projede hakan baş ismi varsa orada güven ve başarı var demektir. referans sistemi, ara yüz ve kullanım kolaylığı ile diğer piyasa oyuncularının kısa zamanda önüne geçecektir diye düşünüyorum. röportajlardan ve okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla güvenlik altyapısı konusunda da sıkı çalışılmış. türkiye'den kripto para alanında çıkan dünya çapında bir proje olmasını umuyorum. hadi bakalım, bol şanslar.
  • yaratıcı değildir, yapılmışı vardır. (bkz: binance)
  • hakan başın kurucusu olduğu yeni yerli bitcoin borsası. altcoin de olacağı söylentiler arasında. kurucusunun da girişimcilik tecrübesi ile muadilleri gibi altyapı problemi yaşamayacağını ümit ediyoruz.
    web adresi
  • 1. tanım: türkiye'nin açık ara en ucuz isimli kripto para borsası.

bir de bu yaratıcı ismin arkasında reklamcılar varmış.

ilk ekran güzel ama site genel anlamda çok az bilgiye sahip. anlıyorum, alım satım işlemleri başlamadı ama destek bölümü patlak. bu linki hiç koymayın o zaman. ücretlendirme bilgisi yok, nabza göre mi belirleyeceksiniz ücretlendirmeyi? belliyse neden koymuyorsunuz?

tasarım anlamında da ilk aşamada küçük ama önemli bug'lar mevcut. çok acele etmişsiniz binans, böyle bir girişim aceleye gelmemeliydi. bootstrap framework kullanacağım derken, hazır angular component'leri kullanacağım derken tasarımda güvensizlik yaratmışsınız. siz yukarıda yazdığım herşeyi belki 1 haftaya toparlamış olacaksınız, peki böyle problemler güvenlik tarafında da varsa ne olacak?

2. tanım: lansmanındaki problemlerden dolayı güven hanesine -1 puan koyan borsa.
  • yeni açılmış bir türk kripto para borsası.
    öncelikle 100 tl bonus ile ilgili şöyle bir kısıt var, bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

--- spoiler ---
    hesabınız onaylandığında, sadece komisyon ücretlerinde kullanılmak üzere 100 tl hesabınıza tanımlanacaktır. detaylar için tıklayınız.
    --- spoiler ---

yani bu şu manaya geliyor, bonus yalnızca bu borsa üzerinden kripto para alım satımı yaptığınızda işlem ücreti olarak borsanın keseceği miktar için geçerli olacak. bu para ile bir değer satın almanız mümkün değil. aksi saçma olurdu zaten.
    örneğin, siteye türk lirası yüklediniz ve bitcoin satın almak istiyorsunuz, borsa normal şartlarda burada bir komisyon alıyor, işte bu 100 tllik bonus devreye girecek ve sizden bir süreliğine (bonus bitene kadar) komisyon alınmayacak.

öyle amcayı, dedeyi kayıt ettirecek bir avantaj değil.
    kayıt olmak için (refli)
  • dünyanın en orijinal isimli borsası.

binance
  • henüz kullanmaya başlamadım istediği kimlik bilgileri vs uğraştırıcı geldiği için, daha sonra doldurup buraya deneyimlerimi ekleyeceğim. hangi kripto paraları barındıracağını da merak ediyorum.
  • cok yaratici bir girisimci arkadasin buldugu super koyin piyasasi ismi. ben cok sevdim, herkes kullanmali.

bu da link; hem de referansli :) `:https://www.binans.com/ref=doktormelekyatirimci`
hesabın var mı? giriş yap