şükela:  tümü | bugün
  • astım hastası canım annemin temizlik sonrası günlerce tıkanmaması için araştırma yaparken karşılaştığım çamaşır suyu. bunu akıl eden kişilerin tek tek ellerinden öpüyorum. geç bile kalınmış bir eylemdi. yine de düşünceli bir yenilik olmuş.

http://bingo.com.tr/bingo_oksijen/

sıradaki dört gözle beklediğim ürün; parfümsüz deterjan. türkiyede astım hastası vb. akciğer-solunum rahatsızlığı olan eminim yüzbinlerce insan var. tutacağına gönülden inanıyorum.

olur da ilerleyen zamanlarda yazar olursam ve bu entryi gören, böyle bir ürün hakkında bilgisi olan varsa lütfen ulaşsın.
  • gerçekten mucizevi bir üründür.

yüzyıldır bin tane şeye allerjisi olan şahsım için ortamlari dezenfekte etmek var olusumdan beri zulümdür. ağiz burun kapatılır, nefes bile tutulur ama yine de o dezenfektanlar girip tıkar insanı o günü iptal gibi düşünün. ınsan hayatı temizlik günlerinin kalitesiz geçmesi için oldukça kısa.

her neyse bu zat-ı sahanelerini denedim ve nefes alıyorum, nefes alıyorum diye dağlara taşlara bagirasim geldi.

şunu akıl eden muhendisten, fabrikasında çalışan insana hepsine binlerce teşekkür.