34 entry daha
  • 22 yılın sonunda bu katliamı yapanların siyasi uzantısı türkiye'nin en büyük umudu gibi paketleniyor.

33 pkk'lı silahsız, üniformasız terörist kurşuna dizilseydi, bugün taksim meydanı protestolarla savaş alanına döndürülürdü.

unutma unutturma.

bugün yüzüne şirin gözükmeye çalışan riyakar onursuzların gerçek yüzünü aklından çıkarma
  • bazı eziklerin üzerinden siyasi rant devşirmeye kastığı olay. adamın şehitten anladığı, saygıdan anladığı bu işte.
  • hatırlıyorum o günü ülkemiz buz kesmişti, pokitikacilar intikam yemini edip kanlarinin yerde kalmiyacaklarini söylemişti. bir anıtları var mı bilmiyorum, ama bir anıt ister. yurt dışında görüyorum birisi uçurumdan düşmüş ailesi anmak işin oraya küçük bir şey yapmış. e biz bir büyük bir aile diilmiyiz?
  • bazı soysuz pkk'lıların, yılların eskitemediği ezik bölücü piçlerin, vatansız bayraksız maşaların içten içe sevindiği, iyi ki yapmışız dediği katliam.

silahsız, üniformasız askerleri kurşuna dizmek ancak sen ve senin sülalen gibi şeref yoksunlarına yakışır.

şimdi maskeni al git, türk seçmene şirin gözükmeye çalış, göt yalamaya devam et; aynı önderin bebek katilinin yakalanınca "ben tc'ye hizmet etmye hazırım, beni kullanın;(" dediği gibi.
  • ülkücü olup ulumama sebep olan olay. hemen koşup mhp'ye oy basalım.
  • bazı beyin yoksunu hdp'liler gelip burada "oyum mhp'ye" diye manipülasyon yapıyor.

allah'ın at kafalı vitaminsizleri, kimse mhp'den bahsetmiş mi? senin ve senin sülalenin yaptığı katliamı anmışız.

şimdi defol git 7 haziran sonrası atacağın molotofları hazırla.
  • lan 24 mayısı görünce yüreğim ağzıma geldi.
  • sorumlusu veya sorumluları her kimse tarihin gördüğü en kahpece ve şerefsizce yapılmış eylemlerden birine imza atmıştır. hangi kılıfa sokmaya çalışırsanız çalışın onursuzluk, acizlik ve ilkellik abidesi olarak kalacak ve hep böyle hatırlanacak bu olay.
  • bu saldırının emrini veren ve şuanda imralı'da yatan kişinin projesiyle kurulan bir parti şimdilerde barış, kardeşlik, demokrasi sözcüklerini ağızlarından düşürmüyor. tabi ki istediklerini alana kadar.

https://youtu.be/2xrskr9whfa?t=3m25s

33 silahsız, savunmasız askerin kalleşçe şehit edildiği saldırıdır.

(bkz: bingöl katliamı/@bu iste bir yalnizlik var)
89 entry daha
hesabın var mı? giriş yap