şükela:  tümü | bugün
 • istanbul üniversitesi iktisat fakültesi maliye bölümü'nün sevimli yardımcı doçenti.

  http://oubs.iu.edu.tr/akademik.php?198=
 • doçent olmuş, maşallah
 • bugün edindiğim izlenimle kesinlikle çok kaliteli ve iyi bir hoca, türk vergi sistemiyle ilgili anlattıkları ufkuma +100 point eklemiştir.
  ayrıca mimikleri de çok şirin. sevilesi.
 • 2010 yılında anadolu üniversitesi sosyal bilimler dergisi 10. cilt 1. sayısında yayınlanan "barış ve güvenlik: küresel kamu malı olarak sunumu ve finansman mekanizmaları" başlıklı makalesinde, nato'nun açılımını "kuzey atlantik ittifakı (nato-national association of theatre owners)" olarak yazmış akademisyen.
 • kendileri her daim şık ve zariftir.

  kesinlikle söylemek gerekir ki "uzaktan" seveni aşırı derecede çoktur.

  gerek cana yakınlığıyla, gerekse konusuna hakimiyetiyle istanbul üniversitesi maliye bölümünde en iyi birkaç hocadan biridir.

  edit: profesör olmuş değerli hocam. hayırlı olması dileğiyle.
 • müthiş bir insan, müthiş bir akademisyen ve gerçek bir hanımefendi.

  kendisinden yaşça büyük hocalara saygısı, asistanlarına karşı yaklaşımları, kişileri kırmadan da onlarla ilgili düşüncelerini çekinmeden söyleyebilmesi, öğrencilerini cesaretlendirmesi, destek olması, bilgisi ve onu aktarımı...

  binhan hoca hayatın hemen her alanında rol model olmak için yaşıyor sanki ve bunu öylesine naif ve içten yapıyor ki hayranı olmamak mümkün değil

  anadolunun ücra köşelerinde, nasıl öğretim elemanı olduğu belli olmayan insanların ego ve kaprislerinde boğularak ve hiç bir şey de öğrenmeyerek mezun olan gençlere, böyle hocaları görünce daha çok üzülüyor insan. keşke her öğrenciye nasip olsa binhan hoca gibi akademisyenlerle çalışmak.
 • habertürk ekranlarında çok tutuk/kasıntı gördüğüm prof.
 • çok değerli bir hocamız. sürekli tv'de boy gösteren akademisyenlerden olmadığı için tutuk veya kasıntı izlenimi vermiş olabilir ama aslında bölümünün en cana yakın hocalarındandı iü'de geçirdiğim süre boyunca.
 • devlet üniversitelerinin durumunu şu an habertürk tv'yi açıp uzman olarak çıktığı konuda veremediği cevapları ile görebilirsiniz.

  gerçi aynı üniversitenin başka hocaları da atv ye çıkıp sürekli olarak yüksek kurun ne kadar faydalı ve milletimizin hayrına olduğunu anlatıyorlar.
 • şu yaşanan rezalete bak. koskoca profesör kamu üniversitesinde çalıştığı için devleti yöneten siyasi iktidarın vermiş olduğu kararı eleştiremiyor. neden? çünkü bulunduğu pozisyonu kaybedebilir veya bir beklentisi varsa ondan olabilir.

  lan böyle bir ülkenin herhangi bir şekilde ayağa kalkabilme şansı var mı?

  edit: başka bir yazar vasıtasıyla hocamızdan bir düzeltme mesajı aldım. kendisine entry özelinde açıklama yaptığı için teşekkür ediyorum. isteği sebebiyle mesajı burada paylaşmıyorum ancak durumu açıklayan mesajı beni tatmin etti. sözlerimi geri alıyorum.

hesabın var mı? giriş yap