şükela:  tümü | bugün
  • henüz bir çaylak arkadaşımız...
  • terbiyesiz bir çaylak üstelik boş vakti de çok galiba.
    çöplük karıştıran sokak köpekleri gibi sürekli geçmiş entrylerimi karıştırıyor, hoşuna gitmeyenlerin üzerinden mesaj atarak hakaret ediyor.
    ben sikleyip cevap vermedikçe daha da kudurup hakaretin dozunu arttırıyor.

aynı şeyi biz yapsak en hafif tabiriyle tacizci oluruz ama feminazilik böyle yavşak ve ikiyüzlüce bir şey işte.
  • kufurbaz bir caylak. umarim yazarliga kabul edilmez ve sozlugun seviyesini dusurmez. kendisi maalesef ahlak yoksunu biri.
  • (bkz: #78975174)

kadıncağız ne çektiyse artık...
  • daha önce açıkladığım tüm belirtileri göstermiş hanımefendi.

koyduğum tanı: kendisi iflah olmaz bir femoştur.
  • sabah sabah bana saran ne istediği belirsiz ilgi sevicisi bir adet kezopatra.
  • an itibariyle banada mesaj atmış boş, beleş, çakma bir feminist.
    "türk erkeği" nefreti var.
    kendisine 'hassiktir' çekince de bunu ego tatmini olarak gördü.

bakın sevgili 'kezban bağğyan' ve türevleri. size hangi erkek koydu da düşman oldunuz bilmiyorum ama bakın hazreti vikipedi ne diyor:

"feminizm, kadınların haklarını tanıyarak bu hakların korunması amacıyla eşitsizliklerin ortadan kaldırılmasına yönelik muhtelif ideolojiler, toplumsal hareketler ve kitle örgütlerinden oluşan harekettir."

şimdi sen türk erkeklerini aşağılayarak feminist değil, sidikli bir kezban oluyorsun anladın mı?
  • entrylerimden birinde boş bir şekilde kadın düşmanlığı sezip başıma musallat olan yazar. feminizm gibi, esasında önemli bir davayı, bu kadar alçaltıp gülünç bir karikatür durumuna düşüren kompleksli kadınlardan biri. hafif trolllük de var galiba işin içinde.

neticede ciddiye alınmayı hakketmeyen, kompleksli bir kezban.

edit: an itibariyle hemcinslerim kadınlara kezzap atıyor diye azar işitiyorum. allah benim belamı versin lan ne pis bir adammışım ben
  • hem erkek düşkünü hem erkek düşmanı, ne yaptığının farkında olmayan, çareyi engellemekte bulduğum türk kızı.
  • engelleyene kadar gitmiyor sapık. "türkiye kızlık zarı diktirmede dünya ikincisi, feminizm forever!" diyor. hakaret ediyorsun saçmaladıkça, kendisini cezalandırmak ister gibi uzattıkça uzatıyor. ağzından türk siki eksik olmuyor (tamlama olarak türk siki:p). nasıl bir ruh hastası sapık ise insanda şüphe uyandırıyor, acaba ibne mi la bu diye. başta komik oluyor ama çabuk sıkıyor, engelliyorsun mecbur.