şükela:  tümü | bugün
  • o seste skyrim'den the dragonborn comes'ı çalarak frp dünyasını mest etmiş hanım ablamız.

performansı şurada.
  • skyrim'in meşhur giriş müziğini seslendirdiği yarışma anı videosunu izlediğimde ister istemez gülümsediğim, güzel insan.

kendisi sıkı bir bilgisayar oyuncusuymuş. sesi de oldukça güzel. kendisini tebrik ediyorum. yarışmada ilerleyen bölümler de silent hill'den, mass effect serisinden, witcher serisinden parçalar seslendirmesini umuyorum.

not: genellikle gün içinde en fazla 1 saat televizyon izlerim. video bir şekilde denk geldi sosyal medyada. kişiye bir şey katmayan program izlememeye çalışırım.
  • içide dışı kadar güzel bir ablamız, ne güzel sesi var, ne kadar mütevazı. kendisi türk televizyonlarında dovahkiin diyerek tarihe geçmiştir. türk gençlerine umut verdin güzel ablamız, çok yaşa sen.
  • frp/rpg tutkunu olan bu ablamızı ayakta alkışladım.
    farklı bir performansını izlemek isteyen arkadaşlar tıklayabilir...
  • kendisinden istek parça olarak ezio's family isterdim ama sözü yok maalesef. performansı için kendisini tebrik edelim başarılar. age of the geek baby stay strong.
  • merlininkazanı' nda yapılan bir haber sayesinde tanıştığım,aşmış insan. katıldığı yarışmanın formatını tam bilmiyorum ama sanırım telefonla oy verilebiliyormuş. nasıl yapılacağını bilen biri varsa yeşillendirebilir mi ? kesinlikle desteklenip birinci yapılması gereken bir yetenek. yıllardır ses yarışmalarında, anam öldü, çok fakirdik, çok dertliyiz tarzı acitasyon kasan gerzeklerin kazanmasından bıktım.belki şu güzel insanı birinci yapabiliriz.
  • oyuncu alemini aşırı mutlu etmiş oyunsever, müzisyen insan. başarılı bir performans, doğru bir şarkı seçimi, doğru ekip seçimi... çok hoş ya, hiç beklemezdim gerçekten bizim ülkeden böyle bir şey çıkacağını.