şükela:  tümü | bugün
 • bir ikili opsiyon yatırım şirketi. üye oluyorsunuz ve yatırım yapıyorsunuz ama şeyseller cumhuriyeti yasalarını bilmiyorsanız bence bu şirkete güvenmeyin. kullanım sözleşmesinin giriş kısımı;
  --- spoiler ---

  tiburon corporation limited şirketi (seyşeller cumhuriyeti yasalarına uygun olarak 187026 sicil numarası ile tescil edilmiş olan ve suite 1, second floor, sound & vision house, francis rachel str., victoria, mahe, seyşeller adresine kayıtlı bulunan) (bundan böyle “şirket” olarak anılacaktır) gerçek kişilere (bundan böyle “müşteri” olarak anılacaktır) https://binomo.com/ (bundan böyle “web sitesi” olarak anılacaktır) sitesine erişim sağlayacak ve işbu müşteri sözleşmesi (bundan böyle “sözleşme” olarak anılacaktır) ile belirtilen usul ve şartlar doğrultusunda site servislerinden yararlandıracaktır.

  --- spoiler ---

  üye olduğunuz sitelerin mutalaka ama mutlaka kullanma sözleşmesini okuyun. şeysseller ne lan? oranın yasalarına uygunmuş daha haritada yerini göstereme ben o ülkenin. bir de yotube'da sürekli gösteriliyor reklamları.

  (bkz: #74324985)
 • kolay kazanç isteyen ve kendini fırsatçı sanan kekleri avlayacak yeni sistem.
 • yorumlarında kadın fotograflarının altında erkek isimleri var, erkek fotograflarının altında kadın isimleri olan site.

  ama aç kalır mı bunu yapanlar hayır ? çok enayi avlarlar.