şükela:  tümü | bugün
  • bir ikili opsiyon yatırım şirketi. üye oluyorsunuz ve yatırım yapıyorsunuz ama şeyseller cumhuriyeti yasalarını bilmiyorsanız bence bu şirkete güvenmeyin. kullanım sözleşmesinin giriş kısımı;
    --- spoiler ---

tiburon corporation limited şirketi (seyşeller cumhuriyeti yasalarına uygun olarak 187026 sicil numarası ile tescil edilmiş olan ve suite 1, second floor, sound & vision house, francis rachel str., victoria, mahe, seyşeller adresine kayıtlı bulunan) (bundan böyle “şirket” olarak anılacaktır) gerçek kişilere (bundan böyle “müşteri” olarak anılacaktır) https://binomo.com/ (bundan böyle “web sitesi” olarak anılacaktır) sitesine erişim sağlayacak ve işbu müşteri sözleşmesi (bundan böyle “sözleşme” olarak anılacaktır) ile belirtilen usul ve şartlar doğrultusunda site servislerinden yararlandıracaktır.

--- spoiler ---

üye olduğunuz sitelerin mutalaka ama mutlaka kullanma sözleşmesini okuyun. şeysseller ne lan? oranın yasalarına uygunmuş daha haritada yerini göstereme ben o ülkenin. bir de yotube'da sürekli gösteriliyor reklamları.

(bkz: #74324985)
  • kolay kazanç isteyen ve kendini fırsatçı sanan kekleri avlayacak yeni sistem.
  • yorumlarında kadın fotograflarının altında erkek isimleri var, erkek fotograflarının altında kadın isimleri olan site.

ama aç kalır mı bunu yapanlar hayır ? çok enayi avlarlar.
  • bu aralar reklamları insanın karşısına çokça çıkan kripto çiftlik bank.
  • ekşi'de bile reklamları çıkmaya başlayan dolandırıcı site.
    "boş oturmayı bırak hemen bugün kazanmaya başla" sloganı yerine " şeyseller muz cumhuriyeti yasalarına göre kurulan şirketimize paranızı kaptırmaya nedersiniz?" sloganını önerdiğim saçmalık.
  • aklı başında sandığım bir arkadaşımın hatrı sayılır bir parayı hiç ettiği umut satım platformu. garanti para kazandıran bir sistem var ve de seni gel kazan diye davet ediyorlar... (bkz: inanma seni sikecek)
  • bankadan 20 bin tl kredi çekip yatırdım. aylık 3 bin tl kazansam yeter diye düşünüyordum. risksiz oynadım zaten demoda da hep kazanıyordum. parayı 35 bin tl yaptım ama çekmek istedigimde hesabıma yatırmadılar. şimdi kredi kartı borcum geldi ödeyemiyorum. ailemle bir sürü kavga ettik. ne yapacagımı hiç bilmiyorum. çok mağdurum, lütfe bulaşmayın ben yandım siz yanmayın.
  • bu da şikayer var sitesindeki diger magdurlar kesinlikle girmeyin!
    https://www.sikayetvar.com/binomo
  • youtube reklamında fason olduğu belli olan program, 1000$ bonus veriyormuş, hahahah.