şükela:  tümü | bugün
  • bingollu bir girisimcinin kendi uretimi olan sampuan ve sac serumu markasi. reklam gibi olmasin ama benzerleri cok piyasaya suruluyor. kendisinin urunlerinin taklidi cok fazla, surumu yetersiz oldugundan bosluklari baskalari dolduruyor. sampuan hem erkek hem kadin sac dokulmelerine iyi geliyor, hatta sac cikartiyor.binox
    edit: urunu kullanmaya yeni basliyorum, kendisine uzun bi ulasma surecinden sonra sampuan ve losyonu bir jest olarak gonderdi. kullandikca burayi editleyecegim.
    1.ay: dermaroller ile beraber sampuan, losyon uclusunu duzenli kullandim. yeni cikan henuz sac halini almamis tuycukleri gorseniz bu ne dersiniz. ıkinci ve ucuncu aylarda daha da kalinlasacaklarini dusunuyorum. dermarolleri 0.25 mm den 0.50 mm ye cikartacagim. konuyla ilgili onemli bir parca oldugunu unutmayin.
    2.ay: dermarolleri 1.5 mm ye cikardim. duzenli olarak losyonu kullaniyorum. bu kadar kisa surede sac cikartan birsey olabilecegine inanamazsiniz. saka degil. reklam icin de yazmiyorum bunu. sac ekiminde yeterli sac var diye ekilmeyen ve sonraki surecte acilan, yuz derisi gibi tuysuz kalan kafa bolgesi neredeyse kapanacak sactan. uzamasini bekliyorum henuz 1 cm boylari.
    ekleme: 3 hafta tatilden sonra isyerime geldigimde arkadaslarin tepkileri;
    - sac mi ektirdin?
    -oglum senin saclarin cikmis?
    -kanka sacina ne oldu?
    -nasil cikti saclar?
    bana bakip bu ilactan isteyen bir suru arkadasim oldu. ben de 3. aya girecegim henuz, kullanmaya baslayali.
  • saç çıkaran şampuan artik marka oldu. binox. uzun süredir takip ediyorum kendisini bingöl lü fatih olarak bilinir. geliştirdiği ürüne guven tam. olumsuz yorum görmedim. sipariş i açtığında türkiye duyacaktır bu ürünü
    . #binoxeksisozluk
  • 1 kutu minoxil i alın içine 2 paket proscarı öğütüp boşaltın iyice karıştırın aynı sonucu alırsınız. içeriği belli olmayan ilerde ne gibi sağlık sıkıntısı çıkaracağı belli olmayan ürünleri kullanmak ne kadar akıllıca tartışılır.