şükela:  tümü | bugün
 • geçen yıl da bin yıldı bu nasıl hesap kitap, dedirten hashtag.
  (bkz: başlığın başa kalması)
 • halki ayrıştırdıktan sonra kendi cemaatinden kimseyi diğer kutuplara kaybetmemek ve sarih tutmak için oluşturulan bir hashtag oluyor efendim bu. nur cemaatine bağlı ne kadar insan ve haber ajansı varsa paylaşıyor twitter'da.
 • tek taraflı ise bu kardeşlik eğer, olmaz olsundur.
 • "yalancıyı sikmiyorlar ya" diye tepki verilmesi gereken hastag.
  kim kardeş?
  nerede kardeş?
  kaç yıldır?
  bu soruların cevabını kim verebilir?
  ayrıca;
  alevi vs. sünni
  kürt vs. türk
  sağcı vs. solcu
  yobaz vs. laikçi
  osmanlıcı vs. kemalist

  geçmişinde amipten bile daha fazla bölünebilen başka bir millet var mıdır? hala "kardeşiz ki biz" palavrasına inanan varsa çıksın gitsin.

  zöe: hakikaten kötüleyen insan var bunu ya. yani ben yalan söylüyorum evet hiç bölünmedik biz, hepimiz kardeşiz. ne desem boş

  editto: buradan kesinlikle "bölünmeliyiz, bölüneceğiz" manası çıkmasın. bu ülke topyekün kurtuluş savaşı vermiştir. işte olay zaten senin bu birlik ve beraberliğini kırdırılması noktasındadır. bir halk kardeşiz dediği halde nasıl bu kadar kolay bölünebilir? bu nasıl bir çelişkidir?

  gezi isyanı sonrası editto: ben bu entryi afiyetle yer bu halkı da ağzım doluyken kutlarım. bu toprakların insanları bana ve benim gibi ümidini yitirmiş kişilere tokat gibi vurdu bu gerçeği. biz hakikaten oyuna gelmezmişiz. değil zamanın ötesine götüme bile girse umurumda değil. helal olsun bize, bu ülkenin insanlarına.
 • ortalık ne zaman karışsa peydah olan diego'ların pek sevdiği amdan & götten sosyal medya girişimlerinden bir örnek.

  çok nefis bi slogan hakkaten, dillere pelesenk olur kesin amk pemboları sizi!...

  (bkz: facebook twitter yüzünden eşten dosttan tiksinmek)
 • kardeşlik edebiyatından sıkılmayan ortalama milliyetçi-muhafazakarların hashtag'i. "kardeşin" devlet tarafından öldürülürken nerdeydi aklın? niyeyse hep pkk saldırılarından sonra kardeş olur bunlar. devlet vurdukça vursun. ha babam bombalasın. ha tabi kürtler ve pkk ayrı di mi? tabi sevgili türk kardeşim, emin ol kürtler pkk ile arasında senin koyduğun kadar mesafe koyuyor. çünkü onların babaları, abileri, kardeşleri, çocukları, ablaları dağda değil. devlet vurdukça, onların canı yanmıyor. dağa da keyiflerinden çıktıklarından kardeş de sayılmaz onlar. hiç keyfinden dağa çıkan adam kardeş olur mu lan?

  he ne diyorduk? hepiiimiiiz kardeşiiiiz bu öfkeeee ne diyeee?
  ne diye ben söyleyeyim mi? bu kardeşlikte türkler durmadan abilik rolü üstlendikleri için. ölümler barış getirmeyecek ama siz bu kafayla hiç getirmeyeceksiniz. kardeşiz. e tamam kardeşine kendi kendini yönetme, kendi kültürünü dilediği gibi yaşama hakkı veriyor musun? bu kardeşinin bir bayrağa sahip olma hakkı var mı? yok di mi? ah canım kardeşim...

  birkaç hatırlatma:

  (bkz: #29739589)
  (bkz: #29663004)
  (bkz: #29589045)
 • #yalanlarakarnimiztok hashtag'iyle çürütülen.
 • benim öyle orosbu çocuğu kardeşim yok diyerek reddettiğim hashtagdır.

  götleri dara gelince kardeşiz, ellerine tüfek bomba aldıkları zaman kralız, yok ya, sikerler.
 • #sikerleroylekardesi diye cevap vermek istediğim, orospuçocuğu pekaka sempatizanlarınca ortaya atılmış hashtag
 • riyakar hashtag.
  kendini kandıran hashtag.
  faşist hashtag.
  dandik hashtag.
  avam hashtag.
  cahil hashtag.
  turnusol hashtag.
  yaran hashtag.