şükela:  tümü | bugün
  • bir argan yağı vakası olabilir. 3 yıla dek olan yara izlerini, hamilelikte oluşan çatlakları geçirdiği söyleniyor. kadınlar kapışta.

http://www.bio-oil.com/
  • sonunda turkiyede satisa cikmis * sivilce sorunu olan birisiydim bunlar genelde kistik sekilde ve cenemde cikiyordu izler yuzunden yuzum mosmor olmustu,yaklasik 1 yildir duzenli olarak kullaniyorum ve lekelerimin hepsi yok oldu * * , cildi cok guzel nemlediriyor kokusuda bir o kadar guzel

edit:ekleme
  • an itibari ile kullanmaya basladigim urun.sonuc alabilmek icin en az 3 ay boyunca gunde 2 kez uygulamak gerekiyormus.deneyip gorucez bakalim.
    edit: ilk baslarda duzenli olarak kullaniyordum ama birgun ansizin siseye elim carpti ve dokuldu sonra da birdaha almadim yani ise yarar mi yaramaz mi bilemiyorum.
  • çok sevdiğim ve baya ünlü bir makyöz olan arkadaşıma demin yüzüme ne kullanmam gerektiğini sordum. direk bunu önerdi. bakalım nasıl olacak sonuç.
  • düzenli ve sabırlı kullanırsanız güzel sonucu veren bir ürün. açıkçası ben kullanmaya başladığımda çok da inanmıyordum ama hadi bari bir de bunu deneyeyim diye başlamıştım. yaklaşık 4 ay kullandıktan sonra bacağımdaki lekelerin rengi belirgin şekilde açıldı.

not:benim cildim biraz akneye yatkın, yağlı ürünler yüzümde sivilcelerin artmasına neden olabiliyor bu yüzden yüzümde denemedim. eğer aynı tür bir sorununuz varsa dikkatli olmakta fayda var.
  • lekelerin rengini açıp, çatlak izlerini geçirdiğine göre acaba içerisinde cıva mı var diye düşündüğüm bakım kremi.

eğer varsa -ki içeriğine baktım hydra'lı* bir şeyler yazıyordu, o vakit kesinlikle kullanılmaması gereken bir ürün bu. hele yüze kullanılırsa allah muhafaza ilk dişleri götürür, araştırmakta fayda var derim ben.

içeriği şu şekil

buna da bir gözatmak isteyebilirsiniz

ayrıca (bkz: #6638807)
  • işe yaramaz. ancak pozitif düşünce gücünü yadsımayın, her defasında işe yarayacağını düşünerek kullanın, belki o zaman ama belki ..
  • yara izi kapatici degil, iyilestiricisidir. ayrica cildi nemlendirir, renk dagilimini duzenler, catlaklarin gorunumunu azaltir. duzenli ve uzun sureli kullanim gerekir.
  • kokusuna bayıldığım ürün. bazen geceleri kullanıyorum ve sabah kalkıp yüzümü yıkadığımda geriye kalan yumuşak hissi seviyorum. ayrıca cilt kusurlarını düzeltmede olumlu etkisi olduğunu da düşünüyorum. çok beyaz tenli biriyim ve çok tatlı bir kedim var. bir çiziğinin izi aylarca kalırdı. ellerimdeki tırnak izlerini iyileştirmede de oldukça başarılı olduğunu bizzat deneyimleme şansım oldu bu sayede.
  • ergenlikten kalma derin catlak izlerime pek de bir beklentim olmadan uyguladim. henuz uc haftadir kullaniyorum. sabah aksam surdum bunu. ve sonuc inanilmaz. catlaga cozum yok diyenlenlere inanmayin, alin gule gule kullanin.