şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biota laboratuvarlarının ürün serisidir. saç dökülmesine karşı şampuanları, saç kremleri ve serumları mevcut olup, biota laboratuvarlarının diğer serisi bioxcin'e göre çok daha ucuzdur (şampuanı 9, 90 civarında bir şey yanlış hatırlamıyorsam).

  şampuanları kahverengidir, kokusu karamele benzer ve çok köpürmez...

  http://www.bioblas.com/
 • saçlarımın genç yaşta dökülmesini engelleyen şampuan. ancak saçlarda yağlanma yapıyor. eğer kullanma sıklığını azaltırsanız kepek sorunu yaratıyor. kullanırken mümkünse başka bakım ürünleriyle saçlarınıza bakım yapmalısınız. çünkü saçlar fırça kadar sönük, cansız, sert oluyor. restorex ve bioxcin'den sonra, kullandığım saç dökülmesiyle en iyi savaşan ürün.
 • iki ayi gecen duzenli bir kullanim suresi sonunda saclarimdaki dokulmeyi durdurmus, dokulenlerin yerine de yenilerinin hafif hafif cikmasini saglamis hem ucuz hem de etkili sampuandir. bakim kremi ile desteklememin de faydasi olmus olabilir lakin kepeklenme yapmanin aksine sac diplerimdeki asiri kasinti ve kepeklenme problemini de cozmustur. ben de mi gariplik var anlamadim ama ben memnunum kendilerinden.
 • saç dökülmesine etkisi var mıdır bilemiyorum ancak kesif bir şekilde dolu kültablası kokuyor. sigara değil, duman değil, izmarit değil. gayet net bir şekilde dolu kültabası kokusu. kolay kolay da çıkmıyor.
 • sloganlarında noktalama hatası yapmışlar. doğrusu;

  anti hair, loss shampoo olacaktı.
 • 4 aydır kullandığım, saç dökülmesiyle ilgili ciddi bir problem yaşamazken yaşar hale geldiğim şampuan. doğru dürüst köpürmez, yağlanma yapar ve saç diplerinde aşırı kaşıntıya sebep olur ki hayatımda ilk kez bu üç sorunu bir arada bu şampuanı kullanınca yaşadım.
 • kepeğe karşı etkili olanını aldığım ve iki haftadır kullandığım şampuan. ilk kullanımdan sonra -kepek sorunum yoktu ancak markette tek o kalmıştı- saç diplerimdeki deriler kalktı ve kepek kepek oldu. kuaförüme sorduğumda bu tür şampuanların deriyi yenilediğinden dolayı başlarda deri dökülmesi yapabileceğini söyledi, dolayısıyla kullanmaya devam ediyorum. üzerinde 4 ay gibi bir süre verilmiş etkili olması için, ancak bir şişeyi bitirir sonuca bakarım, hala elimi attığımda -özellikle duştan sonra- avuç avuç saç geliyorsa sektirmeden matrix biolage a dönerim.
 • 4-5 aydır saç dökülmesini engellemek için kullanmakta olduğum şampuandır. ilk başlarda saçlarımın gereğinden fazla dökülmeye başladığı görünce gerçekten korktum. ama şu an memnunum. hatta saçlarım oldukça kuvvetlendi. berberime bu durumdan bahsetmeme rağmen kendisi bile saçlarımın güçlü olduğunu falan söylemeye başladı. aradaki farkı anlamaması için halen daha bu şampuanı kullandığımı söylemiyorum. çünkü benim göremediğim şeyleri dışardan bir gözün görmesi gerekli . yalnız dikkatimi çeken bir husus da bu şampuanı kullanmaya başladıktan sonra banyo havlularımın çok kısa sürede sarılaşması. şampuanın rengi koyu kahverengi karamel tarzı bişey. saça ve deriye yapışıp kalıyor hissi uyandırıyor bende. saçlarımın durulama süresini uzatmama rağmen değişen pek birşey yok. saç dökülmesi problemi olan er kişilere tavsiye edilir.
 • kısa bir süredir kullanmama rağmen bioxcin 'den daha etkili olduğunu söyleyebilirim, ayrıca yağlanma konusunda da oldukça başarılı. daha önce kullandığım saç dökülmesine karşı etkili bütün şampuanlar, saçımın aynı gün yağlanmasına ve kaşınmasına sebep oluyorken bunda öyle bir problemim de yok.
 • bir sonbahar sabahında saçlarımı ayırdığım çizginin gittikçe kalınlaştığını farketmem üzerine kullanmaya başladığım, kullanarak geçen 2 ayın sonunda henüz kendine bile faydası olmadığını düşündüğüm, bazen kokusu burnuma geldiğinde kafamdan nefret etmeme sebep olan, rüzgarda ahenkle uçuşan saçlarımı dibi yağlı, ucu kuru, cılız, kaşınmaktan dipleri kabuk bağlamış bir hale getiren dermotoloji felaketi.