şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birçok insanın verdiği rahasızlıklardan yakındığı alerjik rinit ve alerjik rahatsızlıklara, hapşırmalara, kaşıntılara ve burun akıntılarına iyi geldiği söylenen yan etkisiz, ağrısız yeni tedavi yöntemi. üstelik evde uygulanabilir olması ve çok külfet arzetmemesi kendilerini cazip kılıyor.
  • iyice tadi kacmis alerjik durumlarim icin arastirma yaparken denk geldigim urun sanirim. ilk entry biraz reklam gibi bu yuzden bilgisi olanlar detaylandirirsa sevinirim. amazonda 69 usd olarak gorunuyor. net fiyati yok tr de siparis formundan sonra ariyorlar sanirim.
  • oğlumun mart-temmuz arası alerji yüzünden berbat geçiyor. denemediğimiz kalmadı. göz damlası, burun damlası, ilaç....
    biontte'yi olsa olsa burda didiklemişlerdir diye düşündüydüm. bi numara yok. demek ki tırt. tırt olmasa burda iyi/kötü bişeyler yazılmış olmalıydı...
  • kullanan bilen birileri varsa hakkında bilgi sahibi olmak istediğim tedavi edevatı
  • 550 liraya satılan enteresan alet, alerjik rinitim için her gün hap kullanıyorum, instagram'da denk gelip inceleyip araştırdım, lakin kendi instagram sayfasından başka kullanıcı yorumu yok, o yüzden 500 lirayı riske atmak istemedim, plasebo etkisi yapan bir cihaz gibi geldi bana, gerçek kullanıcı yorumlarını ben de merakla bekliyorum...
  • raporu olan kişiler için, bir aylık deneme süreli kampanya başlatmışlar, bir ay sonunda tatmin edici bir değişiklik olduğunu düşünmüyorsanız, ürünü iade edip, paranızı geri alıyorsunuz...
  • faydası olsaydı şimdiye kadar patlar giderdi. bi naneye yaramıyor demek ki bu da. zaten nasıl işlediğine, ne yapıp da alerjiyi geçirdiğine dair bir bilgi de yok. tamamen keriz silkeme, yaşamayanın bilmeyeceği alerji illetinden muzdarip zavallıcıkları kandırma amaçlı. 550 lira bayılmayın derim.

ha alerjim de çok param da çok sana ne derseniz siz bilirsiniz. yine de faydasına görürseniz sevabına yazarsınız bana da.