• kimse bişey yazmadığına göre bi işe yaramıyor demek ki. 550 liralık fiyatı var. fiyat soran herkese aynı görseli yolluyor. bu kurumsal firmaların mesajla fiyat vermesine de ayrı tilt oluyorum. yaz oraya direk 550 lira almak isteyen sana mesaj atar zaten.
  • yok mu bir allah’ın kulu kullanan
  • bir suser şubat başında bu ürünü denemeye başlayacağını, 1 ay sonra da işe yarayıp yaramadığını söyleyeceğini yazmıştı. 1 aydır merakla bekliyordum. şimdi kontrol ettim entry uçmuş, yazarı badilere eklemiştim ama ismini hatırlayamadım :( kim olduğunu hatırlayan varsa hayrına yeşillendirsin. faydası olmadıysa keşke entryi silmek yerine faydası olmadı yazsaydı keşke .
  • internette kendimle alakalı bir şey ararken bu zottirik aleti satan pilci firmanın benim entry'mi kendi sitelerine taşıdıklarını gördüm. bunların yerine "efendi gibi doktora gidin" dediğim için de beni cahil ilan etmişler. hatta tüm ekşi sözlük topluluğuna "akılsız" yazmışlar. "zottirik aletler kullanın, hatta hocaya gidip okutup üfletin, bilimin zaten ta amk, sizde büyü vardır rinit büyüsünü de bozdurun" demek yerine "doktora gidin" dediğim için bunları yazmışlar. yani bu ürünü kullanmak isteyen kişi, nasıl bir tip tarafından üretilip satıldığını bilerek alsın. zekâ sizin, karar sizin.

ayrıca bana "ismini saklamış, açıklasalar da bilsek kimmiş" falan diyerek benim üzerimden reklam amaçlamışlar. bu vizyonda bir firmanın ürününü tüm dünya falan kullanıyormuş.

gardaşım, sana isim lazımsa al, benim ismim emre topsakal. bulmak istersen bir mesaj kadar yakınındayım, sen iste, ayıpsın! başka sorunun varsa süper kurumsal sitenden tekrar yayınla, çözelim. senin işin görülsün.
  • oğlumun mart-temmuz arası alerji yüzünden berbat geçiyor. denemediğimiz kalmadı. göz damlası, burun damlası, ilaç....
    biontte'yi olsa olsa burda didiklemişlerdir diye düşündüydüm. bi numara yok. demek ki tırt. tırt olmasa burda iyi/kötü bişeyler yazılmış olmalıydı...
  • kullanan bilen birileri varsa hakkında bilgi sahibi olmak istediğim tedavi edevatı
  • faydası olsaydı şimdiye kadar patlar giderdi. bi naneye yaramıyor demek ki bu da. zaten nasıl işlediğine, ne yapıp da alerjiyi geçirdiğine dair bir bilgi de yok. tamamen keriz silkeme, yaşamayanın bilmeyeceği alerji illetinden muzdarip zavallıcıkları kandırma amaçlı. 550 lira bayılmayın derim.

ha alerjim de çok param da çok sana ne derseniz siz bilirsiniz. yine de faydasına görürseniz sevabına yazarsınız bana da.
  • kullanın suser varsa görüşlerini ivedi yeşillendirmesini beklediğim cihaz.
  • youtube’da videoları var hepsi yoruma kapalı. alerjisi olup çaresiz olan insanları kazıklama yöntemi olarak bu ismi kullanmışlar sanırım.
  • reklamda denk geldim ve biraz araştırmamla silkeleme yöntemi olduğunu anladım. pil de satıyorlar bunlar, "diğer pillerden daha uzun süre gider" diyerek pil satan firma tam da bu ülkeye yaraşacak bir firma gerçekten ahah.

arkadaşlar efendi gibi doktora gidin, benim burnum çeşme gibi akıyordu 1 yıldır insanlıktan çıkmıştım, doktor bir "zespira plus" yazdı. ilk günde kesildi her şey. bu kadar basitmiş lan. reçetesiz ilaç arayanlar da zyrtec deneyebilir ama o felaket uyutuyor. efendi gibi doktora gidin işte.
hesabın var mı? giriş yap